Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kadınlarla Tartışmak

Rüyada kadınlarla tartıştığını görmek ne demek?

Rüyada kadınlarla tartışmakRüyamda restoranda kalabalık kadınlarla tartışıyorum, hesabı istiyorum vermiyorlar, beni, oğlumu ve yanımdaki kız arkadaşımı bırakmıyorlar, sonra ben kaçıyorum oğlum ile kız arkadaşım orada kalıyor, evden bir bıçak alıp yanıma erkek kardeşimi de alıp oğlumu ve kız arkadaşımı kurtarıyorum ama herhalde çok dövmüşler, oğlumu kucağıma alıyorum, kalbi durdu. Annem çok hasta annem de oğlum da ölecek diye çok korkuyorum, çimenliklerin üstünde oturup ağlıyorum. 22, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada kadınlarla tartışmak tabiri

Rüyanız esas olarak gerçek hayatınızda huzursuz günler geçirdiğinizi, iç dünyanızda bir kaos yaşadığınızı ve bu durumdan bir an önce çıkmak için sakin olmak, olayları soğukkanlı olarak analiz edip, ona göre davranmak gerektiğini anlatmaktadır. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada restoran görmeniz gerçek hayatınızda çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesini gösterir. Rüya sahibi kişinin çok arzuladığı bir dileğinin yakında gerçekleşeceğini temsil eder. Rüyada restorana gitmek veya restoranda olmak, sanıldığını tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler. Duygusal bakımdan bir isteğin olmasını ya da bir hayal kırıklığının düzelmesini beklediğini anlatır. Rüyada birileriyle tartıştığını görmek uyanık yaşamınızda uzun süredir devam eden bazı sıkıntılarınız olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiğini gösterir. Oradan kaçmanız geçmişte yaşamış olduğunuz bir olayın etkisinden hala kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Rüyada eline bıçak aldığını görmek, almaktaki niyetiniz biliniyorsa o niyete göre yorumlanır. Örneğin meyve soymak için mutfaktan bıçak almaya gitmeniz hayırlı bir işe başlamak için hazırlık yaptığınızı gösterirken bir kişiyi bıçaklamak için bıçak almanız sizi derin öfkeye iten bir durumun ortaya çıktığına delalettir. Bu rüyanın genel anlamı ise gerçek yaşamınızda tehlikeli bir iş yaptığınıza işaret olup, aynı zamanda gerginlik ya da iç çatışma içinde olduğunuz anlamına gelebilir.

“Rüyada Kadınlarla Tartışmak” için bir yanıt

Merhabalar, ben 17 yaşındayım, okuyorum ve bir ilişkim var. Üniversite sınavı stresinden yorgun günler geçiriyorum. Rüyamda sevgilimin annesiyle bir tartışma yaşıyorduk. Kadın oğlunu hep aradığımı rahatsız ettiğimi benim hep gezip tozduğumu dersle alakam olmadığını sert bir şekilde söyledi ben de karşılık verdim. Daha sonra oturduğumuz masaya sevgilim sinirli ve gözleri dolu bir şekilde gelerek benim gitmemi söyledi gittim arka odada annem varmış onun yanına gittim iyi cevap verdim dimi falan diye söyledim anneme. Sevgilim ve annesi ne konuştular hiç duymadım zaten ondan sonra sevgilimi görmedim. Bu rüya beni biraz etkiledi. Beni terk mi edeceğini işaret ediyor acaba? Kötü hissediyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir