Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kadir Gecesi Görmek

Rüyada Kadir gecesi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda kadir gecesinde kapanacağımı gördüm ve çok etkilendim kapanmayı düşünüyorum haftaya kapanacağım. Kadir gecesinde kapanacağını rüyada görmek neye işarettir? Teşekkür ederim.

Rüyada Kadir gecesi görmek neye yorulur?

Sümeyye merhaba, rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri.

Rüyada kadir gecesi görmek, rüyaların en hayırlısıdır, günahların af olmasına ve bütün helal isteklere kavuşmaya işarettir. Kadir Gecesini görmek, rüyayı görenin işlerinde, uğraşlarında, isteklerinde büyük bir başarıya ulaşacağına ve onun Allah’ın sevgili bir kulu olduğuna işarettir. Kendini kadir gecesinde ibadet eder görmek, o gece bütün tövbe kapılarının açık bulunduğu için, halisane dualarının da kabul edileceğine ve günahlarınızdan arınacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Kadir gecesini görmek, günahların affına ve bütün isteklere kavuşmaya işarettir. Bu rüya rüyaların en hayırlısıdır.

“Rüyada Kadir Gecesi Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kadir gecesinde Kabe’ye bakmak
Ben kadir günü yani 3 haziranda rüyamda yüksek binalı bir pencereden kuzenimle birlikte kabeye bakıyordum.
O bana “ne kadar iyi insanlarız değil mi” dedi, bende “evet” dedim.. Kabe o kadar ışıl ışıldı ki gözlerim kamaşıyordu. Ona hayranlıkla bakıyordum.
Kimden: ayşe
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: mutlu
Anahtar kelimeler: kabe

Ayşe selam,
Gördüğün rüya, tüm unsurları ile muhteşem güzellikte bir rüya olup, hayırlara işarettir.
Rüyada Kabeyi görmek en hayırlı rüyalardan biridir. Kabe görmek kişinin tüm sıkıntılarından kurtulup, mutlu, huzurlu yeni bir hayata başlayacağının müjdesidir.
Rüyada Kabe beladan sakınmaya, hayırlı işlere, evliliğe, emniyet ve güvene, hacca gitmeye, Kuran ve sünnete, kendisine uyularak hidayet bulunan salih ebeveyne, gerçek alim, evliya ve mürşide yahut cennete delalet eder.

Rüyami perşembe’ yi cumaya bağlayan gece gördüm. Evimizdeydiz annem ben babam var. O gece kadir gecesiymis sanki. Dini yönden çok önemli bir geceymis. Gökyüzü kirmizi lacivert ve başka renklerle dolu küçük yıldızlar ve ışıklar vardı. Evimizin karşıdaki camiden erkekli ,kadinli cemaat çıkıyordu ama çok fazla insan vardı. Herkes doğu tarafina gidiyordu. Bizde 5.katdaki evimizin camından aşağı bakıyorduk. Cemaate ikinci kez bakdigimizda dağılmışlardi. Ruh halim; sakin ama kafası karışık .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir