Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kafa Derisinin Soyulduğunu Görmek

Rüyada kafa derisinin soyulması ne demek?

Rüyada kafa derisinin soyulduğunu görmekRüyamda kafa derimin ve deriyle birlikte saçlarımın çıktığını gördüm. Beynim görünüyordu acaba bu neye işaret 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kafa derisinin soyulduğunu görmek tabiri

Yasemin merhaba, gönderdiğin rüya gerçekten çok enteresan ama açıklaması göründüğü gibi kötü değil. Rüyada kafa derisi görülmesi gerçek hayatınızda size rahatsızlık veren, sizi sıkıntıya sokan bazı duygu ve düşünceleri kafanızdan çıkarmak, atmak, rahatlamak isteğinizi gösterir. Kafanızdan atıp kurtulmak istediğin şeyler bazı korku, endişe veya negatif fikirlerde olabilir.

Derinin saçlarınla birlikte çıkması, soyulması sizin, sizi rahatsız eden şeylerden kurtulduğunuzu ya da kurtulma yolunda ilerleme kaydettiğinizi temsil etmektedir.

Rüyada kendi beynini görmek yaşadığınız çevreden ya da şartlardan memnun olmadığınıza işaret eder.

Burada ilginç ve değerli olan bilgi şu; hayatınızda sizi sıkıntıya sokan bazı şeyler vardı, bunları kafanızdan çıkarıp atmak rahatlamak istiyordunuz. En sonunda sizi rahatsız eden esas faktörün yaşadığınız çevre ve içinde bulunduğunuz şartlar olduğu ortaya çıktı. İnşallah rahata ereceksiniz.

“Rüyada Kafa Derisinin Soyulduğunu Görmek” için 12 yanıt

Dayı oğlunun derisinin soyulup öldürüldüğünü görmek
Yaş 20 bekarim ogrenciyim, icimde sıkıntı var mutsuzum. Bir rüya gördüm, ruyamda dayımın oğlunun kaybolduğunu gördüm, ariyorduk bulamıyorduk, her gittigimiz yerde kan vardi, arama yaparken parçalanmış bir kafatası görüyorduk..polislere haber veriyorduk her yere bakıyorduk en son bir köşede çıplak başı kesilmiş derisi soyulmuş dayimin oglunu buluyorduk, cok agliyordum. öyle uyandim.

Melek merhaba, gördüğün rüya çevrendeki bazı kişilerden kaynaklanan bir takım sorunlar ya da o kişiler hakkındaki bazı sıkıntıların senin de canının sıkılmasına, moralinin bozulmasına yol açtığını ve bir an önce bu durumlardan uzaklaşmak istediğini ifade etmektedir.

Rüyamda aynaya bakıp saclarımın arasini aciyorum ve babam yanimda iken kafamdaki derinin altinda birsey meyve cekirdegine benzer bir seyi iki taraftan parmagimla bastirarak derimin icinden cikardigimi goruyorum ve darim kesik durumda yani kan felan yok 16 bekar öğrenci erkek

Aynı şekilde bende gördüm aynada kafa derimin yerine + şeklinde bir plastik vardi kanlı şekilde ve sadece kenarlarında saç vardi. 20 yaş, Öğrenci.

Rüyamda saçimin tam orta kısmında bir çizgi boyunca sacimin soyulduğunu gördüm. Derim görünecek şekilde tam orta kısmında boşluk oldu bu neye işarettir. Bekarım yaş 21 bayan

Ben rüyamda saçlarımın arasından büyük büyük parlak pulların döküldüğünü gördüm. Elimi attıkça pullar avuc dolusu dökülüyordu. Acaba anlamı nedir siyahlı çoğunlukla beyaz parlak balık pulu gibi pullar.

Merhabalar bende rüyamda saç derimin parça parça kabuk bağladığını ve onları temizledikçe kendi derimin göründüğünü gördüm, öyle ki yaralar koyu renk çikolata gibiydi ve kolaylıkla kopuyordu, bu neye işaret? yeni evliyim.

Ruyamda tam hatirlayamıyorum sanirim kaza gecirerek asfalta kafamın üstü yani saçımın bir kısmı ve anlım yüzülmüştü. Sonra dokdora gittim önce önemsemedi ama gösterince iyilestirmeye başladı. Annemden gizlemeye calistim. Yaş 19 ögrenciyim

Merhabala rüyamda bir tedirginlik icinde aynada kendime bakarak her elimi kafama attığımda saçlarımin arasından ustunde ne yazdigini bilmediğim degisik yazili kağıtlar çıkıyordu ve bir tanesi anlimim ortasından beynime gömülmüş bir şekilde çıkardım onu çıkarırken cok korkmuştum hissettim bu rüyanın sizce yorumu nedir?
Teşekkürler

Rüyada annem kayboluyordu.Annemi arıyoduk Sonra yerde siyah poşetin üstünde annemin kafasını soyulmuş yüzü normal sekilde gördük kalan vucudunu normal bi şekilde yanında bulduk. Acı bi şekilde iyiyim diyodu.
Ne anlama gelir ?

Merhaba rüyamda saçımı tararken saçımın bir kısmının derisiyle kalktığını gördüm
Yas 19 erkek bekar öğrenci

Merhaba berbere gittim rüyada sadece sakal tıraşı olacaktım tarif ettim tıraş olmadan önce bir sigara içmek için dışarıya çıktım biraz sokakta yürüdüm durdum bir baktım ellimde jilet sakalı kesiyorum tam bıyık kaldı dedimki arkadaş ben berbere geldim geri dönerken berbere saçımı ellerken baktım deriyle beraber kalkıyor yarıyı geçkin berbere yetistigimde tam kalktı deri saçla beraber üstüne geri kattım yanlız kan yoktu düşündüm bugün sokağa çıkma yasağı var yarın hastaneye giderim berbere geri yetiştim beni görünce sakalsız şaşırdı bende dedim makinayla duzeltecektin saçı sigara içmek için çıktım bir baktım kesmişim sakalı biykta fark ettim sonra gülme tuttu bizi rüya bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir