Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kafa Görmek

Rüyada kafa görmek ne demektir?

Rüyada kafa görmekMerhaba, ben dün çok korkutucu bir rüya gördüm , anlamını bu kadar merak ettiğim bir rüya olmamıştı, her neyse rüyamda kurban bayramı idi, benim annemin evimizin altında bir iç giyim dükkanı var anneminde arkadaşı, dükkanının karşısındaki kuaförün sahibi bazen kuaföre geçer hem arkadaşıyla sohbet eder hemde müşteri geliyor mu diye dükkana bakar. Annem rüyamda kuafördeydi, herkes kurbanlığını almıştı, sokakta yem veriyorlardı, sonra iri yarı bir koyun kaçtı.

Kurbanlık koyun sokakta yürüyerek geziyordu, kimse durdurmuyordu, sonra üzerime yürüdü ben saklandım, ardından annemin dükkanına girdi, anneme ”anne dükkana koyun girdi” diye bağırdım ama annem duymadı, daha sonra koyun dükkanın camının içinden geçti, hemde kırılmadan hayalet gibi geçti, ben bir yere gizlendim elime birden sniper tüfeği geldi, yani nokta atışı yapan tüfek sonra ben koyuna nişan aldım ona tam ateş edecektim koyun kaçtı, bende tüfeği nere bıraktığımı bilmiyorum ama bu kezde elimden kayboldu.

Bizim en alt katımızda Sülbiye adında bir teyze var, bir alt katımızda da onun ablası var, Sülbiye teyzenin Sıla adında en küçük çocuğu var, ben binamızın kapısını açtım, sonra Sülbiye teyzenin ablası elinde Sılanın kesik kafası vardı, saçından tutmuş merdivenlere ilerliyordu, arkası dönüktü, Sülbiye teyzenin ablasını çok iyi görüyordum ama sılanın kafasını film gibi yani filmlerde kanı kesik kafayı felan mozaikliyorlar, bulanıklaştırıyorlar ,bende sılanın kafasını öyle gördüm, sonra hemen binadan çıktım biraz sonra geri girdim sülbiye teyzenin kapısı bazen açık olur,  Sülbiye teyzeye sıla nerede, dedim o yoktur dedi, sonra ben yukarı doğru çıkmaya başladım, bizim eve bir sanki Sülbiye teyzenin ablası gözümün önüne geldi sonra rüyam bitti.

Name: Furkan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:21
Medeni durumunuz:flört
Şu anki ruh haliniz:Meraklı ve korkulu
Subject:Kesik kafa
Anahtar kelimeler:kesik kafa

Rüyada kafa görmek yorumu

Furkan merhaba, rüyanda bir çok olay geçmekte ancak ana tema kesik kafa görmendir. Özellikle kurban bayramı dönemlerinde hassas yapılı insanlar buna benzer rüyaları çok görmektedir.

Rüyada kafa görmek zenginlik ve etrafındaki insanların saygısını kazanmak anlamına gelir. Rüyada kesik kafa görmek, kesilmiş baş bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalettir.

Rüyada kafa görmek konusunda ilave bilgiler:

Rüyada kafa kesmek, kesilen kafanın kime ait olduğuyla açıklanır ve insan kafası kesmek, birinin kafasını kestiğini görmek uyanık hayatınızda kimi şeylerin sorunsuz olarak  istediğiniz gibi gitmiyor olduğunu gösterirken buna birinin ya da birilerinin sebep olduğunu düşündüğünü işaret eder. Bu tür rüyalar hedefine yaklaşmakta ancak sürekli erteleme durumunda olan kişilerde çok sık olarak görülmektedir ve gecikmede kendi hatalarından ziyade başkalarını suçlama psikolojisi ağır bastığına yorumlanır. Rüyada hayvan kafası kesmek ise bunun ne amaçla yapıldığına göre anlam taşım. Yenilen bir hayvanın kafasını kesmek konusunda lütfen rüyada kurban görmek sayfasını inceleyin. Rüyada eti yenilmeyen bir hayvanın kafasını kesmek ise rüya sahibi kişinin gerçek hayatında öfkesi yüzünden istemediği bir şeyi yaptığını ancak hemen arkasından bundan pişman olduğunu gösterir.

Rüyada elinde kafa görmek öfkenizi kontrol altına alıp, işlerinizi yoluna koyduğunuz manasını taşır. Rüyada kafayı önüne eğmiş görmek pişmanlık duymak olarak yorumlanır. Rüyada güzel kafa, şekli düzgün kafalar görmek ünlü ve önemli insanlarla tanışacağınız ve bu insanların size birçok konuda yardımı dokunacağı anlamına gelir. Kişinin aklı sayesinde başarılı olacağı, kendisi hakkında karar vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada kafanın büyüdüğünü görmek şeref ve izzetin artmasına. Rüyada kafanın küçüldüğünü görmek bunun aksi ile tabir edilir. Kafasının büyüdüğünü gören kimse, bekar ise evlenir, fakir ise zengin olur. Rüyada kafanızın vücudunuzdan ayrılmış olduğunu görmek, maddi manevi bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağına işaret eder, Rüyada hayvan kafası görmek mal ve menfaate işarettir. Rüyada baş, kelle aynı anlamları taşır.

“Rüyada Kafa Görmek” için 9 yanıt

Rüyada annem babamla benim otobüs kazası sonucunda benim kafamın koptuğunu görmesi ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Rüyada kafasının kesilmiş olduğunu görmek
Ruyami tam olarak basini hatirlmiyorum ama baslarda iyi oldugunu biliyorum. hatirladigim okuldaki sinifimdayim akilli tahtada kafamin burnumun ustunden itibaren enlemesine kesilmis oldunu, bir yerin uzrinde olgunu goruyorum . ayni kafam ögretmenimizinde masasinin üzerinde kafamin yuzunde sakin bir ifade var .tum sinif guluyor uzuluyorum ama bende guluyorum .tum bunlar olurken olaylari aslinda ayakta kafam yerinde izliyorum .cok korktum sabaha kadar uyuyamadim cevap verirseniz

Hayırlı günler. Bugün rüyamda kesilmiş ve yüzülmüş bir koyun kafası tutuyorum ve gözlerini çıkarıyorum. Ardından birkaç malzemeye daha ihtiyacım var diyorum. Daha sonra uyandım.
Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada kesik bir kafa görmek, kesilmiş baş, bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalettir,

Ruyamda bembeyaz güzel bir ev ve o evin içinde birçok sinek gördüm annem o sinekleri öldürmeye çalışıyordu ama başaramıyordu ben pencereyi açtım ve onlar uçup gittiler Bu ruya ne anlama gelir ne olur cevap yazın

Ruyamda babamla ve sanırım eşimle (babamı kesin hatırlıyorum ama eşimden emin değilim) ormanlık bir yerde yürüyoruz. Bastığım yerlerde gariplik hissediyorum ve bir bakıyorum her yerde kesik insan başları. Ama parsel,parsel konmuş, düzensiz değil. (şimdiden teşekkürler)

Ben 1,5 yıldır bebek istiyorum ve olmuyor. Rüyamda kaynanam bir arkadaşıyla bizim çocuğumuzun olması için, (şu an yok ama 17 yaşların da bir kaynım oluyor) kaynımı nasıl olsa hasta ölecek deyip bizim için kesiyor, kafası merdivenden eşimin ayaklarına geliyor, biz yapma desekte kaynanam arkadaşına inanıp yapıyor ama kan falan görmedim, gayet sakindi herkes ama ben çook korktum neye yorumlarsınız..neye işaret çok merak ediyorum

Rüyamda kesilmiş ama hâlâ canlı koyun kafası gördüm , herkes onu ayağı ile tekmeliyordu ben de onun haline çok acıyıp çok ağladım , sonra da kafası kan içinde kaldı , sonra onu kümesin içine koydular ama cansız gibi yatıyordu ama yaşadığını biliyordum , yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir