Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kafa Koparmak

Rüyada kafa koparmak neye delalet eder?

Merhaba, son günlerde çok sıklıkla garip rüyalar görmeye başladım. Az önce uyanır uyanmaz gece gördüğüm rüyanın tabirine bakmak istedim. Rüyada yolda sevgilimle ilerlerken çokta fazla yakın sayılmayacak bir arkadaşımın benim hakkımda yalan dolan kelimeler kullandığını öğreniyorum, sonra hemen oracıkta kavgaya tutuşuyoruz. En başta sinirli olduğum için onu öldürmek istiyorum o yerdeyken boğazını sıkmaya başlıyorum ama öyle çaresiz olduğunu görünce vicdanım rahat etmiyor ve ona sen benim arkadaşımsın sana zarar vermek istemiyorum dedikten sonra tam kalkacakken birden bire arkamdan biri saldırıyor ve boğazımı sıkmaya çalışıyor.

Yerde yatan kişi sonradan gelen kişiye iyi yaptın, zamanlaman çok iyiydi gibi şeyler söylüyor, bende sırtımdaki kişiyi yere attıktan sonra iyice sinirlenmiş olmanın verdiği canilikle yerdekinin kafasını bir duvarın keskin tarafına doğru yaslayıp, tekmeliyorum, bir süre sonra kanlar içinde kafasının kopmuş olduğunu görüyorum ve sevgilimi alıp koşarak ulaşacakken ilk tartıştığım kişininde yerde ölü olarak durduğunu görüyorum, oysaki ona sonradan hiç dokunmamıştım. Eve geldiğimizde acaba kimse gördü mü nasıl kaçıp gidebilirim hesabı yaparken ter içinde uyandım ve çok etkilendim bu rüyadan. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

Rüya temaları garip rüyalar, kavgaya tutuşmak, birini öldürmek istemek, birisinin boğazını sıkmak, kafa tekmelemek, birini öldürmek, tartışmak

Rüyada kafa koparmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız kötü bir karar verdiğinizi ya da kötü bir karar sonucu hatalı bir şey yapmış olduğunuzu ve bundan pişmanlık duyduğunuzu ifade etmektedir. İçinizde duygusal fırtınalar yaşıyorsunuz anlamı çıkmaktadır.

“Rüyada Kafa Koparmak” için 4 yanıt

Rüyada kedinin kafasını koparmak
Bugün rüyamda bir kaç kedinin anneannemin evinin etrafında dolaştığını gördüm, onları kovmak istedim bana hırladılar ve aralarından bir tanesi üzerime koştu, elimi ısırdı, bunun acısını uyurken hissettim. Bana zarar verdiği için onu itmeye çalıştım ama bırakmadı beni hala zarar veriyordu, canım yandığı için elimle onu sıktım ve sonra nasıl olduğunu anlayamadım ama kafasını koparıp attım. Ardından diğer kediler hiç yaklaşmadı bana, öylece çekip gittim. Uyandım ama o gördüğüm manzaranın etkisinde kaldım.

Rüyada kafasının koptuğunu görmek neye işarettir
Öncelikle inşALLAH rüyamın anlamı kötü değildir. Benim kafam kopuyor ama yaşıyorum etrafımı görebiliyorum, soluk ve yemek borum yukarıda duruyor, öleceğimi biliyorum ama yaşıyorum, arada bir kötü oluyorum , sonra düzeliyorum.
Banyoya giriyorum ve ses geliyor “sen müslümansın ama cennete veya cehenneme gireceğin belli değil” diyor, ben korkuyorum abdest almaya gidiyorum, ses gelmeden önce de diyorum “gidiyim abdest alıyım, öleceğim, kuran okuyum” diyorum ama yapmıyorum, abdest almaya giderken ölüyorum (imam hatibe gidiyorum üzülerek söylüyorum namaz kılmıyorum). Rüyada kafasının kopması neye yorulur, teşekkür ederim.
Name: naz
Cinsiyetiniz: bayan
Yaşınız: 15
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Subject: kafamın kopması
Anahtar kelimeler: namaz kılmıyorum.

Naz merhaba,
Rüyada kafanızın vücudunuzdan ayrılmış olduğunu görmek maddi manevi bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağına işaret eder. Bakınız kafa yorumu.

Rüyamda arkadaşlarımla beni biri bizi peşledigimi gördüm bizde merdivenlerden kaçarken bizim okuldan bir kızı biz yanlışlıkla merdivenlerden aşa fırlatmışız kızında kafas8 kopmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir