Rüyada Kafa Koparmak

Rüyada kafa koparmak neye delalet eder?

Merhaba, son günlerde çok sıklıkla garip rüyalar görmeye başladım. Az önce uyanır uyanmaz gece gördüğüm rüyanın tabirine bakmak istedim. Rüyada yolda sevgilimle ilerlerken çokta fazla yakın sayılmayacak bir arkadaşımın benim hakkımda yalan dolan kelimeler kullandığını öğreniyorum, sonra hemen oracıkta kavgaya tutuşuyoruz. En başta sinirli olduğum için onu öldürmek istiyorum o yerdeyken boğazını sıkmaya başlıyorum ama öyle çaresiz olduğunu görünce vicdanım rahat etmiyor ve ona sen benim arkadaşımsın sana zarar vermek istemiyorum dedikten sonra tam kalkacakken birden bire arkamdan biri saldırıyor ve boğazımı sıkmaya çalışıyor.

Yerde yatan kişi sonradan gelen kişiye iyi yaptın, zamanlaman çok iyiydi gibi şeyler söylüyor, bende sırtımdaki kişiyi yere attıktan sonra iyice sinirlenmiş olmanın verdiği canilikle yerdekinin kafasını bir duvarın keskin tarafına doğru yaslayıp, tekmeliyorum, bir süre sonra kanlar içinde kafasının kopmuş olduğunu görüyorum ve sevgilimi alıp koşarak ulaşacakken ilk tartıştığım kişininde yerde ölü olarak durduğunu görüyorum, oysaki ona sonradan hiç dokunmamıştım. Eve geldiğimizde acaba kimse gördü mü nasıl kaçıp gidebilirim hesabı yaparken ter içinde uyandım ve çok etkilendim bu rüyadan. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

Rüya temaları garip rüyalar, kavgaya tutuşmak, birini öldürmek istemek, birisinin boğazını sıkmak, kafa tekmelemek, birini öldürmek, tartışmak

Rüyada kafa koparmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız kötü bir karar verdiğinizi ya da kötü bir karar sonucu hatalı bir şey yapmış olduğunuzu ve bundan pişmanlık duyduğunuzu ifade etmektedir. İçinizde duygusal fırtınalar yaşıyorsunuz anlamı çıkmaktadır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir