Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kafa Kopması

Rüyada kafa kopması görmek neye delalet eder?

Merhaba; Rüyada kafa kopmasıBir kaç gün önce okulumuzdan bir öğretmenin öldüğünü öğrendim. Bundan etkilenip de bu rüyayı mı gördüm bilmiyorum. Ama rüyamı sanki gerçekten yaşıyordum. Rüyamda ben bilgisayarla ilgileniyorum. Daha sonra 4 yaşındaki erkek kardeşim geliyor yanıma ve cama çıkıyor. Camın fayanslarında duruyor. Ben “in oradan düşeceksin” diyene kadar karşıdaki evin balkonuna geçiyor ve daha sonra “korkuyorum abla, beni kurtar” diyor. Sonra düşüp kafası kopuyor.

Düştüğü yer normal taştan bir zemin yani bizim bahçe katı fayanslı. Ben hemen ağlıyarak aşağı iniyorum anneme ablama kardeşimin düştüğünü söylüyorum. O sırada ablamla aşağı iniyoruz. Ablama hastahaneyi aramasını söylüyorum. O da arıyor ve biz hemen koşarak kardeşimin yanına gidiyoruz. Ama bir bakıyorum ki kardeşim kollarını dizinin üstüne ve başınıda kollarının üstüne kurmuş. Biz geldiğimizde bana diyorki “abla çok kötü bir rüya gördüm, camdan aşağı düşüyordum” diyerek bana sarılıyor.

Rüyam burada bitmiyor daha sonradan dedemin öldüğünü öğreniyorum ama dedem ölmemiş bir yanlışlık olduğu söyleniyor bize hastahaneden. Sonra babaannemin öldüğünü öğreniyorum. Çok ağlıyorum daha sonra babaannemi defnetmeye götürüyoruz. Çok kötü oluyorum. Rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim. Bir hafta önceye kadar erkek kardeşim rüyasında camdan aşağıya düştüğünü ve bahçedeki demirlere saplandığını söylemişti. Bunun etkisinde kalabilir miyim? Bilgilendirirseniz memnun olacağım. Teşekkürler. Gönderen Büşra. Rüyanın unsurları: bilgisayar, erkek kardeş, cama çıkmak, balkondan düşmek, dedenin öldüğünü, babannenin öldüğünü görmek.

Rüyada kafa kopması yorumu

Büşra merhaba, gördüğün rüyaların ortak bir özelliği var; ölü, ölüm, ölmek , ölen birilerini ya da birinin ölüm haberini almak. Bu gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir veya yaşadığın ya da tanık olduğun bir olumsuz durumun yansıması olabilir ki öğretmenin ölüm haberi buna sebep olmuş olabilir.

“Rüyada Kafa Kopması” için 7 yanıt

Rüyada kafası kopmuş asker görmek
Merhaba ruyamda askerdeyim ve operasyona çıkıyoruz ve dağda gezerken boylu boyunca uzanmış, kafası kopmuş bir askerle karşılaşıyoruz, bunu açıklarsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada annesinin kafasının kesildiğini görmek
Rüyamda tanıdığım roman bir arkadaşımın düğününe gidiyorduk, bizim evin önünden ayrılmadan annem ve 2 teyzem faytona biniyordu, Leyla teyzem kendisini ve çocuklarını örtüyordu, diğer teyzemin oğlu ile annem beraber oturuyorlardı, ben babam ablam ve kardeşim kapının önündeydik, romanlardan biri “kan dökülmesi” lazım diyordu ve ablamın “anne diye bağırmasını” duyduk, karşımda annemin kesilmiş kafasını gördüm, vücudu yoktu sonrada korkuyla uyandım. Bu ne demek acaba?

Rüyada komşunun evinin yıkıldığını, kuzeninin kafasının koptuğunu görmek
Rüyamda karşı komşumun evinin yıkıldığını gördüm. Evin içindede kuzenim vardı evin yıkılmasıyla onun kafasının koptuğunu gördüm. Rüyanın çok etkisinde kaldım, bana ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Seher merhaba,
Rüyada komşunun evinin yıkıldığını görmek, geçmişten gelen bir alışkanlık veya geçmişe özlemin son bulacağını, yaşamınızda bir yenilenmeyi işaret etmektedir.
Kuzenin evin altında kalması ve kafasının kopması ise büyük ihtimalle onun hakkında duyduğunuz bir olumsuz haberin ve bir hissin yansımasını göstermektedir.

Merhaba
Ben rüyamda arkadasimla balkonda oturuyorduk birden arkadaşım balkondan atladı ve kafası koptu ben hemen yanına indim arkasım bana bakarak kahkaha atyodu arkadaşımın bedeni toprak içinde kafası kopuk bir şekilde topragin üzerindeydi.
Gönderen sehriban

Rüyamda hipodromda üstünde jokeyi olan koşan atlar gördüm. Bunlar daha sonra birbirine takılarak düşüyorlar. Düşerken jokeylerden bir tanesinin kafası kopuyor. Ne anlama geliyor? Yardımcı olur musunuz?

Merhaba ben rüyamda eski din öğretmenim ve eşiyle vakit geçiriyordum .ne alaka oldığunj anlamadım .daha sonra yakın arkadaşım olan ece ve annesi de katıldı bize.
yemeğe gidecektik sanırım sonra arabayla giderken dinn öğretmenim ve eşim kayboldu yanımızda yoklardı . Ben ece ve annesi onların evin kapısını ece çıkarken örtmeyi unutmuş kimse girmesin eve diye hızlı gidiyorduk arabayı ecenin annesi kullanıyordu . Araba birden traktör oldu. Sonra ecenin annesi kontorlu kaybetti napıyo bu deli diye traktöre bağırmyaa başladı sürekli aynı şeyi tekrsrladı. Sonra traktördrn atlamaya çalıştı sıkıştı ve çığlık atmaya başladı daha sonra kafası koptu ece traktördeydi nasıl olduysa benn inmiştim traktörden. Uyandım sonra (gerçek hayatta ece çok küçükken annesi ölmüş ben kadının yüzünü bile bilmiyorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir