Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kafasına Balta Vurmak

Kendi kafasına balta vurmak neye işarettir?

Merhabalar, gerçekte eşim iş seyahatinde, ben 3 aylık hamileyim. Rüyamda eşimin kendi kafasına balta ile vurmaya çalıştığını gördüm. rüya bu kadardı. Bu ne demektir? yorumlarınızı bekliyorum. TamŞir.

Kendi kafasına balta vurmak neye işarettir?

Gördüğünüz rüya, genel anlamda eşinizin bazı pişmanlıklar içinde olduğunu ifade etmektedir. Unsurların anlamını detaylı incelemek gerekirse; Rüyada eşinizi görmeniz aranızda ihtilaflar ve çözülmemiş problemler olduğu anlamına gelir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Eşiniz rüyada kendi kafasına baltayla vuruyor, bu onun bazı konularda yaşadığı pişmanlıkların simgesidir. Rüyanızdaki balta ise hayallerinize ulaşmak için daha çok çaba sarf etmek gerektiği manası taşımaktadır, bakınız rüyada balta görmek sayfası.

“Rüyada Kafasına Balta Vurmak” için 5 yanıt

Rüyamda annemi yılan ısırdı.Ben de yılanın başını balta ile kopardım. Bu ne anlama geliyor.Cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler.

ruyamda hastalanmisim. tedavisi, kafamin baltayla kesilmesi diyor doktor. annem aliyor baltayi eline, tek hamlede kafami kopariyor. kafam yok ama goruyorum duyuyorum hatta saclarim bile var, uzun. cok etkiledi bu ruya beni. ne anlama geliyor, cevaplarsaniz sevinirim

Rüyanda abimin 9. Yasindaki oğlu benim 9 yaşındaki kızimin kafasına doğru balta yada satır fırlatıyor güya sakalasiyorlar aman yapma biruerine değer diye bağırmaya başladım ve tam cocuğa doğru koşuyordumki çocuk tekrar elindekini kızıma doğru tekrarı fırlattı ve kızımın kafasına saplandi kapanıyordu baltayı yerinden cikaracak oldum çok derindi neredeyse hep sağlanmıştı bağiriyorum cağiriyorum acili arayacak oluyorum telefonun tuslarina borşeyler bulaşmış anlayamıyorum esim benimkinden ara diyor tam onla arayacakken arıyormuşum esim beni uyandırdı ama ayni rüyada baltayı fırlatan çocuğu da dövüyorum.

Rüyamda yabancı bir erkeğin kafasına çekiç ile vurdum sersemledi bende elimdeki çekici saklamaya çalıştım sonrada yabancı bi bayan intihar bizim balkonda intihar edecekti sonra vazgeçti elinden tuttum çıkardım intiharıda benim yüzümden yapacaktı güya rica etsem bir açıklayabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir