Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kafa Kestiğini Görmek

Rüyada kafa kestiğini görmek neye delalet eder?

Merhabalar öncelikle, bu rüyayı anlatmaya başlarken bile endişeli ve korkulu başlıyorum. Biz yeni güzel bahçeli bir eve taşınıyoruz ve oraya arkadaşlarımı davet ediyorum. Tanımadığım ama çok samimi bir arkadaşım var rüyamda. Ve yine tanımadığım ama çok benimsediğim ölümü bile göze alabileceğim bir sevdiğim kişi var rüyamda. Bu arkadaşım ile sevdiğim kişi olarak nitelendirdiğim kişi rüyamda sevgili olmaya karar veriyorlar ve ben kıskançlıktan sinir krizleri geçiriyorum, anneme durumu anlatıyorum.

Annemde rüyamda çok farklı yani açık kızıl saçlı bir bayan bende açık bir bayanım rüyamda. Annemle bir karar alıyorum ve o sevdiğim kişiyi öldürmek istiyorum. Öncelikle anlatması bile korkunç. Mutfağa o kişiyi çağırıyor ve onu bayıltıyorum, ardından hayvan keser gibi onu kesiyor parça parça ediyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum, annem etlerini poşete doldurmam gerektiğini söylüyor, hızlı bir şekilde etleri poşete doldurup anneme veriyorum.

O kişinin mutfakta sadece kafa tası ve kemikleri kalıyor, annem dışarıya çıktığında ben rahatlıyorum, annem o etleri yok edecek diye. Ama annem elinde o poşetle tekrar geliyor ve etleri kıyma yaptığını ve onları dolma yapacağını söylüyor, ben daha çok korkmaya başlıyorum. Çok pişman oluyorum mutfağa o samimi kız arkadaşım girdiğinde öldürdüğüm kişi canlanıyor.
Böyle bir canilik yapmam imkansız. Acaba bilmeden bir şey mi yaptım, çok mutsuzum bana yardımcı olun lütfen. Psikolojim bozuldu bu rüyadan sonra. Naz, , 21, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Korkulu.

Rüyada kafa kestiğini görmek neye yorulur?

Naz merhaba, bu ilk bakışta korkunç gibi görünen ancak kıymetli mesaj veren değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada bahçeli ev görmek dönüşümü temsil eder. Eğer hayatınızda kimi değişiklikler yaparak geleceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız bunun için vereceğiniz kararlar hakkında en uygun dönemde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada birilerini davet etmek, gerçek yaşamda daha iyi arkadaşlıklar, dostluklar kurmak ihtiyacınızı simgeler.

Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Buraya kadar olan olaylar hep değişim, yeni arkadaşlık veya dostluklar özleminizi simgelemektedir.

Rüyada adamı kesmeniz hayatınızda kötü bir karar verdiğinizi ve bunun sonunda oldukça önemli sıkıntılar yaşadığınızı halen de yaşamaya devam ettiğinizi simgelerken özellikle adamın kafasını kesmek farklı bir anlam taşımakta ve rüyada kafa kesmek, baş kesmek, birinin kafasını kestiğini görmek, reel hayatınızda bir yanlış anlama sonucu hatalı bir şey yapmış olduğunuzu ve pişmanlık duyduğunuzu ifade etmektedir.

Sizin gibi bilinçli arkadaşları aramızda görmek bizi gerçekten mutlu ediyor, neden derseniz siz düşünen, okuyan, araştıran bir kardeşime benziyorsunuz ve zaten rüyanın anlamını neredeyse tahmin etmişiniz “Acaba bilmeden bir şey mi yaptım” demeniz bunu gösteriyor. Evet bilmeden bir şey yapmışınız, bunu tespit edip, sıkıntıyı çözüp huzura tekrar kavuşacaksınız.

“Rüyada Kafa Kestiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada gönüllü kafa kesmek neye işaret eder?
Selamlar yazılanlara baktım ama tam benimkine uymadığından yazıyorum. Ben rüyamda birinin kafası kesilirken görüyorum, fakat gönüllü olarak kurban ediliyor. İkinciyi sen kes diye teklif ediliyor deniyorum ama yapamıyorum, sonra arkadaşım geliyor vazgeçme ihtimaline göre kulaklarına iki çentik atıyor sonra kesiyor fakat ben kan görmedim yorumlarsanız sevinirim saygılar

Rüyada bildiğin bir şeyler kestiğini görmek, problemlerinizi küçük daha kolay yönetilebilir parçalara bölmek istediğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir