Rüyada Kafasız Yılan Görmek

Rüyada kafasız yılan ne demektir?

Merhaba hocam. Ben iş yerinde gece rüyamda 4_5 kişi ile beraber deniz kenarında oturuyoruz. Bende hemen denizin dibinde oturuyorum, yılan siyah ama kafası yok, bana doğru gelirken bakıyorum kafası yok, “neden kafası yok” diyorum kendi kendime. Ama hiç korkmuyorum, “bana bir şey yapmaz” diyorum, bana doğru geliyor, tam dibime geliyor ve geri döner dönmez kafasını yavaş yavaş çıkarmaya başlıyor. Buradan ne anlamam gerekiyor? yorumlarsanız çok mutlu olurum. İpuçları: deniz kenarı, yılan, başsız yılan, siyah yılan.

Rüyada kafasız yılan görmek neye yorulur

Merhaba, öncelikle hitabınızdaki nezaket için teşekkür ediyorum. Hocam kelimesini saygı ifadesi olarak algılıyorum. Üfürükçü, cinci hoca gibi algılamıyorum zaten üfürükçü değil, mühendislik – iktisat konularında çalışan bir ekibiz.

Rüyanız gerçek hayatta mutlu, huzurlu bir yaşamınız olduğunu, gerçek hayatınızda özellikle sağlık konusunda daha güzel şeylere sahip olmak için önünüzdeki imkanları iyi değerlendirmeniz ya da sağlığınızın kıymetini daha iyi bilmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kafasız Yılan Görmek” hakkında 3 yorum

 1. Rüyada yılan parçalamak
  Merhaba, rüyamda abim, ben ve kuzenim bahçedeydik, ben aniden 2 tane yılan gördüm, koştum elimdeki kürekle ikisini de parçaladım.
  Ardından başka bir tanesini gördüm, otların arasına kaçtı, yanına gittim, istesem öldürebilirdim ama abimler “bırak gelsin biz öldürürüz” dediği için bıraktım, yılan onların tarafına doğru kaçtı ama bizimkiler onu öldüremedi, sonra yılan kayboldu, suya girmiş olabilir .
  Takma isim : tibet
  Yaşınız : 21
  Cinsiyetiniz : Erkek
  Medeni durum : Flört – sevgili
  Ruh haliniz : tedirgin
  Anahtar kelime : yılan öldürmek, yılan kovalamak

  1. Gördüğünüz rüya reel hayatta içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sorunları parçalara bölerek, onları birer bire çözerek kurtulacağınızı simgelemektedir. Bakınız yılan tabiri.

 2. Merhaba. Ben rüyamda kafasız gri yılanlar gördüm. Ince ve fazla uzun deģildiler. Birbirine dolaşmış gibi kivranıyodular. Rüyamda korkunca biri gelip o yılanları alıp kayıp etti. En son küçük ve kafali bi yilanin nasil çabukca gittiğini gördüm. Bu rüyanin yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir