Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kafasız Yılanlar Görmek

Rüyada kafasız yılanlar görmek ne demektir?

Rüya başlığı : rüyamda tahta yılan başı gördüm bir yere işaret veriyordu.

Rüya detayı: rüyamda önce çok sayıda suda büyük yılan gördüm hiç birisinin kafası yoktu daha sonra köprüyü geçtim çok korkuyordum, sonra tahta kobra yılanı kafası bana bir dağa doğru bir işaret veriyordu, rüyamda ona “seni araştıracağım” dedim. Lütfen söyler misiniz rüyada kafasız yılanlar görmek neye işarettir? iyi midir? kötü müdür? 18. 02. 2010 / 23:58 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kafasız yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyanız, kimi gizli korkularınız ve endişeleriniz olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu önemsenecek bir durum değildir. hemen hemen herkesin kimseye söylemediği kimi korkuları vardır ( yarın korkusu, iş korkusu, maddi endişeler, yalnızlık korkusu, ölüm korkusu vb ) Burada önemli olan bu endişe ve korkuların günlük yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kafasız Yılanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kafası kopmuş yılan görmek neye işaret eder
Rüyada yılan sokması. Ben 26 yaşındayım, dün gece rüyamda 2 yılan gördüm, birinin kafasını kedi koparmıştı, kanı akmıştı, kedi diğerini de öldürmeye çalıştı ama o büyük yılan beni sırtımdan soktu, hiç bir şey olmadı, korkmadım da kedinin öldürdüğü de yılanın yavrusu idi, tam hatırlamıyorum, lütfen yorumlarsanız çok sevinirim.
Kimden: Azad
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: kedi, yılan, yavru yılan, yılan sokması
Şu anki ruh haliniz: Normal

Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvana saldırdığını, yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek, bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder. Bakınız kedi rüya tabiri.
Rüyada yılan sokması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir