Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek neye işarettir?

Rüyamda bir tepenin yamacındayım, sıra sıra dizilmiş bir sürü çok eski heykele benzer işaret ve mezarlık görüyorum. Diğer tepenin oraya gelince en üstten aşağıya doğru insan büyüklüğünde kocaman kuru kafalar var, tepenin her yeri kuru kafatası dolu, biraz daha yürüyünce eli kolu bağlı bir insana benzer kendi içinde konuşan birisi ve arkadaşımla bir evdeydik, arkadaşı semaver ile çay demliyor.

Rüyam bu kadar. 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada kafatası görmek yorumu

Rüyada kafatası görmekGördüğünüz rüya güzel anlam taşımamakta, gerçek hayatınızda önünüzdeki engelleri aşmakta kendini yeterli görmediğini, bazı iç sıkıntılar yaşadığını, huzura kavuşmak için bir an önce içinde bulunduğun sıkıntılı ruhsal durumdan çıkman gerektiğini anlatmaktadır.

Bir insan kafatası görmek hoş bir rüya değildir, bir tanıdığınızın ölüm haberini almayı ifade edebilir. Hayvan kafatası görmek tehlike, kötülük veya istenmeyen durumları işaret eder. Kişinin kendi kafatasını rüyada görmüş olması, aklın sırlarını temsil eder. Bir şeyleri gizli tutmak düşüncelerinizi işaret edebilir. Kafatası, insan ya da hayvanlarda özellikle beyni muhafaza etmek görevi taşıyan, baştaki organları içinde bulunduran kemik yapıdır.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir