Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kafaya Konan Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada kafaya konan beyaz güvercin görmek nedir?

Kardeşimle beraberim, deniz kenarına kumsaldayız, sonra kardeşimle beraber kumsaldan ayrılıp, yol tarafına doğru gidiyoruz, üzerimize doğru bir şeyden kaçan insanlar geliyor, bende kardeşimi tutup yaklaşık 1 metre duvar var oradan atlayıp duvarın iç tarafında çömelmiş şekilde saklanmaya çalışıyoruz.

Sonra kardeşimin kafasına beyaz bir güvercin konuyor, ben çok güzelmiş diyorum içimden, sonra kuş onun kafasından benim kafama konuyor, kaçmakta olduğumuz kişiler gelmiş gibi hissedip korkudan uyanıyorum, teşekkür. Rüya temaları deniz kenarı, kumsal, kaçan insanlar, duvardan atlamak, çömelmek, insandan saklanmak, beyaz bir güvercin. 10. 03. 2010 / 23:51 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kafaya konan beyaz güvercin görmek neye yorulur?

Rüyanız şu anda kimi iç hesaplaşmalar, öz analizler veya iki durum arasında muhasebe yapmak durumunda olduğunuzu simgelemektedir. Bu durum genellikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.

Fakat üzülmeyin özellikle kardeşiniz tarafından hayal dahi edemeyeceğiniz kimi güzel gelişmeler olacağınız müjdelemektedir gördüğünüz rüya. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kafaya Konan Beyaz Güvercin Görmek” için 3 yanıt

ruyamda bırı benı kacırmaya calısıyodu bı arabaya attı sonra bıyer wardı bem beyaz kardı ben arabadan ındım erkek arkadasıma sarıldım sonra 3_4 beyaz guvercın kafamda ucusuyolardı sacımdan bı tel almak ıcın buyu yapılması ıcın ama alamadılar bunun anlamı nedır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir