Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kafaya Konan Kuş Görmek

Rüyada kafaya konan kuş ne demektir?

30 yaşında bir anneyim, oglum 6 yaşında ve anaokuluna gidiyor. Rüyamda oglumun sınıfından velilerin olduğu bir eve gidiyorum, kalabalık bir kadın toplulugu, gün gibi bir şeyler yapıyorlar, bende oraya başka bir veli arkadaşı orada bulunan başka bir hanım yüzünden “neden dışladılar” diye hesap sormaya gidiyorum. Hesapta soruyorum, tam o sıralarda birden açık olan pencereye kocaman bir kuşun kondugunu görüyoruz hepimiz.

Kartal ya da Şahin, ayırt edemiyorum ama rengi gri kül rengi ve sanki biraz ya yaşlı ya da bakımsız bilemiyorum. Herkes bagırışırken gelip kafama konuyor. Agır ve pençeleri alnımda ve kafamda, bende korkuyorum tabi ama kıpırdamıyorum, kadınların bagırmalarından ya da başka bir şeyden huylanıp beni pençeleriyle yaralamasından korkuyorum.

Bir müddet sonra aslında kafamdaki kocaman kuşun kalbinin küt küt diye attıgını fark ediyorum. Civcivleri elinize aldıgınızda korkudan nasıl atıyorsa bunun kalbi de böyle atıyor diyorum. Bir anda korkum devam ederken korktugu için üzülüyorum, zaten akabinde tekrar pencereye uçtugunu görüyorum, oradan da gidiyor zaten. Rüyamda korku hissi çok yogundu, yorumlayabilirseniz çok sevinirim..

Rüyada bir kuşun kafaya konması yorumu

Merhaba, bana göre rüyanın ana unsuru kafanıza konan kuştur.

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

Kuşun pencereye konması sizin için bir deneyimin muhasebesini yapmanızı işaret eder. Yaşadığınız olayın hayatınıza kattığı değerleri iyice anlamanız gerektiğini belirtir. Bir kuşun kafasına konduğunu görmek ise üzerinizdeki kısıtlamaları aşmak, gizli isteklerinizin gerçekleşmesi işareti olabilir. Bu rüya aynı zamanda uzun süredir beklediğiniz ve size bir proje ya da faaliyette lider rolü oynamanıza sebep olacak beklediğiniz bir haberi almaya delalet edebilir.

Rüyada kartal görmek asalet, gurur, şiddet, özgürlük, üstünlük, cesaret ve güçlü entelektüel yeteneği ifade eder. Aynı zamanda kendini yenileme ve maneviyat ile bağlantı temsil eder. Rüyada şahin görmek Cesur işler yapmaya işarettir. Rüyanın unsurları: büyük kuş, kartal, şahin, kafada kuş, kuş pençesi.

“Rüyada Kafaya Konan Kuş Görmek” için bir yanıt

Rüyamda birden fazla kuş kafama üşüşmüş sanki kafamı kemiriyorlardı,bende kafamdan atmaya çalışıyordum.küçük kuşlardı serçe olabilir ya da ben serçeye benzettim.yalnız ben düz uzanmışım uyuduğumu ve rüya gördüğümü hissediyorum.sonrasında yine küçük serçe gibi aynı kuşların tepede ötüştüğünü gördüm.Yorumlamanızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir