Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kafaya Konan Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada kafaya konan muhabbet kuşu ne demektir?

Rüyamda 2 adet muhabbet kuşu var, ikisi de kafama konmuş, muhabbet kuşları saçlarımın içinde gagalarıyla sürekli  bir şeyler temizliyor,  Rüyada kafaya konan muhabbet kuşu görmek ne demektir acaba?

Rüyada kafaya konan muhabbet kuşu görmek tabiri

Selin merhaba. Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyanızdaki muhabbet kuşları halk deyimi ile yukarıdaki konularda adeta “başınızın etini yiyorlar, hemen kendini topla” demektedirler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kafaya Konan Muhabbet Kuşu Görmek” için 2 yanıt

Sitenizi 5-6 aydır takip ediyorum ve çok beğendim. Hizmetiniz emekleriniz için sonsuz teşekkürler. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler
Biraz moralim bozuk uyumuştum, hoşlandığım birisi var ancak aramızda mesafeler var. Bir kere yüz yüze görüşebildik, tekrar görüşelim dedik ama iş nedeniyle fırsat olmadı, bu durumu düşünerek uyudum. Rüyamda dışarıdayım gündüz vaktiydi, gökyüzüne baktım bembeyaz bulutlar vardı, elimde yeşil muhabbet kuşu tutuyordum.
Sonra birden tanımadığım bilmediğim bir kapalı mekanda ev gibi bir yerde gördüm kendimi ama ev o kadar dikkatimi çekmedi. Yeşil muhabbet kuşu uçarak işaret parmağıma kondu bende onu kafese koyuyorum diye cam fanusun içine koydum, sonra kendi kendime “eyvah hayvan bu suyun içinde ölür” diye düşünürken muhabbet kuşu fanusun üstünden çıktı tekrar elime aldım, sadece ıslanmıştı, muhabbet kuşu hapşırdı, komik geldi, şaşırdım da. Sonra ben kuşu kafese koymak istedim ve kafeste de 2 tane yeşil muhabbet kuşu daha vardı bende kafesi açtım elimdeki kuşu da oraya koydum, kafeste toplam 3 adet kuş oldu. 3 tane olması dikkatimi çekti.
30, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişeli, kararsız

Rüyada beyaz bulutlar görmek saflığınızı, temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunu işaret eder. Saf yüreğiniz, temiz karakteriniz ve en önemlisi üstün ruhsal uyumunuz ile işlerinizin daima yolunda gideceğini, daima insanların sevgini kazanacağınızı ömür boyu her zaman mutlu olacağınıza yorumlanır.
Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada muhabbet kuşu beslemek bağımlılık ve gelişmemişlik ifade eder.
Rüyanızın en ilginç kısmı kuşların üç adet olmasıdır ve aşağıdaki üçlemelerden birini temsil eder, hangisi hakkında bilgi verdiğini ancak siz bilebilirsiniz.
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir