Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kafaya Kuş Konması

Rüyada kafaya kuş konması neye yorumlanır?

Merhaba, 47 yasindayim, evliyim, 2 cocugum var, kendi isimde calisiyorum. Beni cok etkileyen bir ruya gordum. Ruyamda disaridan kalabaligin oldugu bir eve dogru yuruyorum, insanlar evin icinde ve disinda toplanmis, o anda kafama kucuk guzel bir kus konuyor ve kucuk penceleriylen sacimi kavriyor ve kulagima fisildiyor, bu bende korkuya neden oluyor fakat kus bir sekilde korkmami engelliyor. insanlar bana bakiyor bende onlarin kusa baktigini dusunuyorum, kus kulagima “yatakta uzanan kadinin gunahsiz oldugunu ve insanlarin onu haksiz yere sucladigini soyluyor” o an anliyorumki insanlar aslinda kafamdaki kusu gormuyor, kus bana git kadina bu kelimeri soyle (kelimeleri simdi hatirlamiyorum) ve “ona sirt ustu uzanmasini soyle, o zaman duzelecektir” diyor ve oylede oluyor.

Baska bir odaya geciyorum orada da gecen sene kaybettigim babam ve hala hayatta olan annem var, annem “insanlar senin bir kusla konustugunu soylediler, ben yalan soylemeyin dedim” diyor “yalan demi” diyor supheyle, bende “evet” diyorum, babamsa gozlerime bakiyor, bende onun koluna dokunuyorum ve bakislarlarindan onunda bu kustan haberinin oldugunu anliyorum ama annemin yaninda konusmak istemiyoruz ikimizde. Bu arada kus kulagima iki kelimeyi hep tekrarliyor bunlardan biri “zekaru” ama digerini hatirlamiyorum, o sırada kus bana “esine de anlat bunlari, anlat” diyor, gozyaslarim akmaya basliyor, nedense uyandigimda hala gozyaslarim akiyord. Uykudan uyaninca da bu devam etti, saat sabahin 4 uydu sirtim usuyordu ve bu usume bu satirlari yazdigim bu saate kadar (ogle 12) hala devam ediyor. Saygilarimla.

Rüyada kafaya kuş konması tabiri

Şemseddin merhaba, rüyada kuş görmek sayfasında anlatıldığı gibi bir kuşun insanın kafasına konması rüyayı gören kişinin su anda bazı konularda kısıtlandığını, istediklerini yapamadığını ve bu sınırlamaları aşarak, gizli isteklerinin gerçekleşmesine delalet eder. Bir kuşun kafasına konduğunu görmek aynı zamanda uzun süredir beklenen ve size bir proje ya da faaliyette lider rolü oynamaya neden olacak beklenen bir haberi almaya da işaret edebilir.

Rüyada konuşan kuş görmek veya bir kuş ile konuşmak orada geçen konuşma ile birlikte açıklanır.  Genel anlamda bir kuşun konuştuğunu görmek insanın sahip olduğu ancak çoğu zaman farkında dahi olmadığı bazı üstün yeteneklerin yansımasını gösterir. Bunlar bazı konularda üstün anlama ya da anlatma yeteneği, üstün öğrenme kabiliyeti hakkında olabilir. Rüyanın size söylemek istediği bunların farkına varın ve değerlendirin demektir. Kuşun söylediklerinden ben bir anlam çıkaramadım, lütfen siz düşünün. Belki ailenizden biri (eşiniz veya anneniz) sağlık konusunda bir şeyi yanlış biliyor – yapıyor olabilir.

Rüyanın ikinci bölümünde rahmetli babayı diri görmeniz ise ondan aldığınız yüce değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bakınız rüyada ölmüş babayı görmek sayfası.

“Rüyada Kafaya Kuş Konması” için bir yanıt

Sizlere yardımcı olmak amacıyla sürekli çalışıyoruz, sizlerinde bu çalışmaya katkı yapmanızı bekliyoruz. Lütfen rüya deneyimlerinizi ve sonuçlarını paylaşın. Rüyada kuş görmek ve kuşun kafaya ya da kola konması konusunun bu sayfaya ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir