Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kafe Görmek

Rüyada kafe görmek ne demektir?

Rüyada kafe görmekRüyamda ölmüş babamı ilk kez gördüm. Mutfakta tezgahın üzerinde uyuyordum, hava çok sıcaktı, kalktım. Rüyada iş yerim bir kafeterya (gerçekte değil), içeri girdim, içeride bayan arkadaşlar ve ablam vardı. Bir anda elektrikler kesildi, gaz lambasının camı yere düştü, kırılmadı ama abimin ayağına değdi kırıldı.

O arada yerde de cam vardı o camların hepsi de onunla beraber kırıldı, babam bana kızmadı ama abime çok kızdı. Sonra iki genç kız cafeye geldi ve duvara bakıp gittiler. Arkasından o bayan arkadaşlardan biriyle kapının önünde konuşuyordum. Orada bir adam “sen bu kadını tanıyor musun” dedi, bende adamın ayaklarını tuttum ve adam yere düştü. Sonrasını hatırlamıyorum. Anlamı nedir bu rüyanın. Aydınlatırsanız mutlu olurum. Allah razı olsun.

Rüyada kafe görmek yorumu

Serhat merhaba,

Gördüğün rüyanın iki ana unsuru var. Birincisi sevgili babanızı görmeniz olup bu konuda bilgiyi rüyada rahmetli babayı görmek sayfasında bulabilirsiniz. İkincisi ise gerçekte olmamasına karşılık rüyada kafe işlettiğini görmendir.

Rüyada kafe görmek gruplar arasında sosyal etkileşimleri temsil eder, rüyada gören kişinin kendini daha iyi hissedeceği bir gruba ait olmak istediğini anlatır. Kafede olmak veya kafeye gitmek bu rüya rüyayı gören kişinin şu anda gergin bir ruh hali içinde olduğunu gösterir ve gevşemek, rahatlamak ihtiyacını simgeler.

“Rüyada Kafe Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski sevgilimi bir kafeye girerken gördüm. Ben dün akşam sevgilimden ayrıldım ve gece 2 ye kadar ağladım daha sonra uyuyakalmışım. Ve rüyamda eski sevgilimi yani Talat’ı gördüm. Birlikte ilk buluştuğumuz yerlerde geziyorduk. Daha sonra ise babam ile tanıştırdım. Sonra o eve gidiyorum diye yanımdan ayrıldı bende bir mağazaya girdim tam mağazadan çıkarken Talatı bir cafeye girerken gördüm. Daha sonra ise Talat eski sevgilisi Senem ile barışmış bir sürü fotoğraflar çekip bana yollamışlar. sonra talat beni arayıp buluşmak istediğini söyledi rüyamda. ya bu rüyayı neye yorumluyorsunuz nolur cevaplarınıza ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.

Sevdiği kişiden ayrılan insanlar sık sık onları rüyalarında görürler, zamanla bu azalır. Bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir