Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kafeterya Görmek

Rüyada kafeterya görmek neye işaret eder?

Merhabalar! Rüyamda sahilde güzel bir kafeteryada bir kadın ve bir adamla birlikte oturuyoruz. Sahildeki tek yer o kafeterya ve güzel döşenmiş. Ben ayağa kalkıyorum ve sahildeki kayalıklara doğru yürüyorum hemen ardından o adam geliyor ama kadın bundan çok rahatsızlık duyuyor ve kendi kendine bir şeyler diyor.

Ben ise adama ” Lütfen yanlış anlama ama yanıma çok gelmesen iyi olur, çünkü sanırım arkadaşın (yada onu seven kız) bundan rahatsız oluyor ve seni benden kıskanıyor” diyorum, konuşurken adamın yüzüne bakmamaya özen gösteriyorum ve yere doğru bakıyorum. Adam bana daha da çok yaklaşıyor, benim dışımda hiç bir şeyle ya da hiç kimseyle ilgilenmek istemiyor. Adam siyah ve kıvırcık saçlı, benden biraz uzun, çok şişman değil ve dudakları çok ince. Yorumu nedir acaba?

Rüyada kafeterya görmek neye yorumlanır?

Rüyada kafeterya görmekBahar merhaba, Rüyada sahilde olmak bir iç muhasebe içinde olduğunu, yaşamınla ilgili kimi şeyleri sorguladığını temsil eder. Rüyada kafeterya görmek kalabalık, dedikodu, sizi rahatsız eden kişileri simgeler. Kafeteryada gördüğün kadın senin hakkında bereket ve üretkenlik konusunda ipucu vermekte, sahip olduğun değerlerin farkında olmak ve onları değerlendirerek daha başarılı olma imkanın olduğunu simgelerken oradaki adam ise talihinin ve bahtının açık olduğunu simgelemektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatında dengeleri yerine oturtmak gerektiğini, o zaman her şeyin iyi olacağını göstermektedir.

“Rüyada Kafeterya Görmek” için 2 yanıt

Ben bu gün rüyamda arkadaşlar ile kafeterya gibi bir yerdeydim, bir sebepten altıma kaçırıyorum, kimseye belli etmeden arkadaşlar ile beraber kalkıyoruz ve ben çaktırmadan sandalyeye bakıyorum. Sandalyede kendi dışkımı görüyorum ve birde bir bayan arkadaşımın o sandalyeyi temizlediğini görüyorum, bana göz kırpıp kimseye belli etmeden dışarı çıkıyoruz, sizce rüyam iyiye mi yoksa kötüye mi yorumlanmalı?

Talat merhaba,
Rüyada kafeterya gibi bir yerde olmanız gerçek yaşamınızda dedikodulu bir çevrede bulunduğunuzu simgelerken, rüyada kakasını kaçırmak ise reel hayatınızda sizi aşırı derecede zorlayan, yoran ya da huzurunuzu bozan bir durumun artık iyice rahatsız etmeye başladığını ve ne olursa olsun derhal bundan kurtulmak istediğinizi temsil eder. Sandalyeyi temizleyen bayan ise bu sorunu çözmenizde yardım edecek kadını temsil etmektedir.
Not: bundan sonraki rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir