Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kafeye Gitmek

Rüyada kafeye gitmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimin arkadaşının açıp işlettiği bir kafedeyiz. Yanımda çok sevdiğim, her şeyimi paylaştığım iki kız arkadaşım var. Gerçekte de rüyayı gördüğüm gecenin sabahına kafamızda arkadaşlarımla bu kafeye gitme planı vardı. Kafeye gidiyoruz, kafe sahibi bizi karşılıyor. Samimi bir şekilde davranıyor. Kıymalı makarna yiyoruz kafede.

Çalışan elemanlar olmadığı için sahibi bizimle ilgileniyor servis yapıyor. Bu kişiyi de tanıdığım için, yemek sonrasında tabakların ve servislerin toplanması için yardım ediyorum. Asıl kafeye gitme amacım eski sevgilimin orada olabilme ve onu görebilme ihtimali. Fakat o orada yok. Onu göremeyince de üzülüyorum. Neyse tabakları topladıktan sonra kafenin arkasında sigara içmek için çıkıyorum. Kafe sahibi de orada.

Ben sigaramı yakarken “bekle bir telefon konuşması yapacağım, sonra beraber içelim sigarayı” diyor. Bekliyorum, telefonda konuştuğu kişi eski sevgilim, sesini duyuyorum. Telefonu kapatıp sigaraları içerken ilk başta yanımızda olmayan başka bir kız arkadaşım yanımıza geliyor. Bu kız da benim eski sevgilimden, beni üzdüğü için nefret eden ve tekrar o adamla görüşmemi istemeyen biri. Biz sigara içerken hiç konuşmadan yanımızda bekliyor. Sigara bittikten sonra kafe sahibi “hadi gel seni bir yere götüreceğim, hem dolaşmış oluruz” diyor. Çıkıyoruz arabayla. Bir parkın yanında beni indirip “ben arabayı park edip geleceğim” diyor.

Parka girdiğimde eski sevgilimin bir bankta oturmakta olduğunu görüp yanına gidiyorum. Oturup konuşuyoruz. Oturduğumuz bankın karşısında apartmanlar, balkonlarında insanlar var. Eski sevgilimle, ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama, konuşuken bir süre sonra samimileşiyoruz, öpüşmeye başlıyoruz. Bir süre sonra “yapma karşı balkonlardakiler görecek ayıp” diyorum. Ben bunu der demez balkondan 40-50 yaşarında gözlüklü, eski sevgilimin babasına benzeyen bir adam “ayıp değil gençler gördük bile zaten” deyip gülümsüyor bize. Bizde gülüşerek kalkıyoruz parktan ayrılıyoruz.

Yürürken bana “benim küçük sevgilim” diyerek sarılıyor eski sevgilim. Şaşırıyorum ama mutlu da oluyorum. Biraz yürüdükten sonra bir anda ilk başta hastane olduğunu söyledikleri, koltuklar bulunan bir yerde buluyorum kendimi. Karşı koltukta babam, yan koltukta annem oturuyor. Ben de yanımda eski sevgilimle aramızda bir kişinin oturabileceği mesafe bulunan bir şekilde oturuyoruz başka bir koltukta. Bir an da eski sevgilim kolunu omzuma atıp kendine doğru çekiyor ve başımı göğsüne doğru yaslıyor karşıda babam otururken. Şaşırıyorum. sonra da uyanıyorum. Rüyam bu yorumlayabilirseniz çok sevinirim çok teşekkürler.
Rüyada kafeye gitmekTakma isim : nur
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : karışık, hafif umutsuz, mutsuz, karamsar. ama genel olarak pozitif ve mutlu

Rüyada kafeye gitmek nasıl yorumlanır?

Nur merhaba. Rüyada kafe görmek sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı bir insan olduğunu gösterirken , rüyada kafeye gitmek ise bir nedenle gergin bir dönem geçirdiğini ve bundan kurtulmak istediğini göstermektedir.

Burada önemli bir ayrıntı rüyada sigara içmek olup bunun manası reel yaşamında sorunları görmemezlikten gelme huyun olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağını, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade etmektedir.  Bakınız rüyada sigara görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada eski sevgilini görmek kimi pişmanlıklar gösterir, onunla karşılaşmak, konuşmak, öpüşmek konularında detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek rüya yorumu adresinde inceleyebilirsin.

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kafeye Gitmek” için 3 yanıt

Rüyada sevdiği çocukla kafeye gitmek neye işarettir

Rüyamda bir cafedeydim birkaç arkadaşım ve sevdiğim çocukla birlikte. Adı Mert. Mert’in gerçekte bir sevgilisi vardı ama ayrıldılar. Rüyamda da birden bizim yanımızdan kalkıyor, cafenin üst katına çıkıyor. Meğer orada gerçekteki sevgilisi varmış. Bende lavabonun bulunduğu o kata çıkmak istiyorum çıkamıyorum. Daha sonra Mert ve sevgilisinin orada olduğunu öğrenince arkadaşıma mesaj atıyorum iyi ki çıkıp onları görmemişim diye ama meğer Mert’e atmışım. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. Bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.
Ancak rüyanın devamında gelişen olaylar sevdiğiniz çocuk ile aranızda halledilmesi gereken bazı sıkıntılar, aşılması gereken bir takım güven sorunları olduğunu göstermektedir.

Rüyada eskiden hoşlandığım çocuk bizim siteye, cafeye gelmesi?

Eskiden hoşlandığım çocuğu rüyamda bizim sitede yani oturduğum yerin cafesinde gördüm, onu görünce ayağa kalktım konuşmadım eve çıktım sonra yukarıya çıktığımda bana mesaj atmıştı, cevap vermiyodum. Bu kişi dünde bana mesaj atmıştı ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir