Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kağıt Levha Görmek

Rüyada kağıt levha görmek neye çıkar?

Rüyamda piknikteyiz ve piknik alanının yanında bir üzüm bağı var, üzümler toplanmış ama hala üzüm asmalarında bir çok üzüm salkımı var.  Ablam “haydi bahçeye girip biraz üzüm toplayalım” diyor, “ben “ama abla, bahçenin sahibinden izin almadık, günah olmaz mı”diyorum, ablam da “hayır olmaz, bak üzümleri toplamışlar, bu kalanlar kuşların ve bunları görenlerin göz hakkı olarak bırakılanlar” diyor ve bahçeye giriyoruz.

Üzerinde kocaman bir üzüm salkımı olan asmaya yaklaştığımızda asmanın dalında bir kağıt levha üzerinde  “dikkat! yenmez, zehirlidir” yazıyor, ablam “boş ver olur mu öyle şey, insanlar bunları koparmasın diye yazmışlar” diyor ve sapsarı sararmış üzümlerin olduğu kocaman salkımı koparıyor. Ardından bir kaç tane üzüm koparıp yiyor. Ablam üzümleri yerken “abla bari yıkayıp ondan sonra yeseydin” diyorum ama beni dinlemiyor.

Piknik alanına bizimkilerin yanına döndüğümüzde ablamda büyük bir karın ağrısı başlıyor, babam ablamı hastaneye götürüyor arabayla, sonra telefonla arayıp ablamın zehirlenerek öldüğünü söylüyor, başlıyoruz ağlamaya. Uykudan ağlayarak uyandım, bu nedir?

Rüyada kağıt levha görmek yorumu

Nimet merhaba, rüyada piknik yaptığını görmek  rüya sahibi kişinin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunu ifade eder. Rüyada üzüm bağı görmek, üzüm asması, üzüm salkımı, üzüm koparmak, üzüm yemek konularında detaylı açıklama rüyada üzüm görmek sayfasında yer almaktadır.

Rüyada üzeri yazılı bir kağıt levha görmek  geçici bir fikir ya da hızlı bir şekilde iletilmesi gereken bir mesaj olduğunu ifade eder. Rüyada boş bir kağıt levha görmek rüyayı gören kişiye hayırlar getirecek bir iş yapmasına ve onu çok sevindirecek bir haber almasına yorumlanır. Rüyadaki levha eğer beyaz ise bu her zaman hayır dolu işlere ve sevindirici gelişmelere rivayet edilmektedir. Rüyada bir kağıt tabelaya yazı yazmak güzel gelişmelere, şans ve kısmete yorulur, rüyayı gören için kısmetini kaçırması, başkasına kaptırmaması için uyanık olması gerektiğini işaret eder. Bir başka yorumcuya göre, rüya sahibinin çok karlı bir işe bir an önce girmesine delalet eder.

Rüyada birinin zehirlendiğini görmek gördüğünüz kişi hakkında derin endişeler taşıdığınızı ifade eder. Rüyada ablanın öldüğünü görmek stres ve korku simgesidir, rüyayı gören kişinin kaynağı belirsiz korkulara sahip olduğunu gösterir, bu gizli korkuların açığa çıkması nedeniyle oluşan stresin kişini günlük yaşamını olumsuz etkilemeye başladığını gösterirken aynı zamanda stresi bir an önce zerinden atması gerektiğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir