Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kağıt mendil görmek

Rüyada kağıt mendil görmek neye delalet eder?

Rüyamda vampir idim ve bir odaya bir adamla hızlıca girdik. Peşimizde birileri vardı. Odanın içinde bir tane adam vardı. Ben adamı öldürüp bileğinden kanını içmeye başladım, yanımdaki adam da vampir idi bana “çabuk ol” deyip duruyordu. Bu arada peşimizdekiler kapıyı kırmaya çalışıyordu. Adamın kanını içtim cebimden bir ıslak mendil çıkarıp hem dudağımı hem de adamın bileğini sildim ve hızlıca oradan gittik. Ben 13 yaşındayım ama rüyamda 20’li yaşlarındaydım ve ben kızım.

Rüyada kağıt mendil görmek neye yorulur

Rüyada vampir olmak kişinin çok aşırı sinirli davranışları yüzünden sevdiği kişi veya eşi ile ilişkisinin tehlikeye gireceğine rivayet edilir, vampir olduğunu görmek aynı zamanda daha sakin olmayı ve öfke kontrolünü başarmak gerektiğini işaret eder. Rüyada adam öldürmek rüyayı gören insanın hayatında kendisini fazlasıyla negatif etkileyen, öfkelenmesine sebep olan bir durum yaşadığını ve öfkesini kontrol etmeyi öğrenmek gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmesini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyada kan içmek çok kötü rüyalardan biri olup; harama, günaha, dinden çıkmaya veya doğru yoldan ayrılıp kişinin zina yaptığına / yapacağına işaret eder.

Rüyada kağıt mendil görmek bir şekilde rezil veya mahcup olacağınızı gösterir. Rüyada mendil kullanmak, kağıt mendil kullandığını görmek, gözyaşı ve üzüntüyü ifade eder.

“Rüyada kağıt mendil görmek” için 2 yanıt

Yaşım 31, bekarım. Rüyamda eve geliyorum evde kalabalık 2 yaşında erkek yeğenim etrafta dolanıyor, kucağıma gelip gidiyor, hoşlandığım çocuk ve anne babası da var. Hoşlandığım çocuk açık renk takım elbise giymiş, ben de “neden buradalar” diye birine soruyorum, bana tanımadığım bir kızı göstererek “onu istemeye gelmişler” diyor. Ben de “bu kızı tanımıyoruz, neden bizim eve gelip benim ailemden isteyecekler” diye düşünüyorum. Hoşlandığım çocuğun yüzü asık, neden böyle diye sorunca o kız, bebek istemiyormuş ona üzülüyor diyor. O sırada hoşlandığım çocukla göz göze geliyoruz ve mutsuzken birden bana gülümsüyor, ben de ona gülümsüyorum. Sonra babasını görüyorum bana “şu dolabı açar mısın” diyor, dolap posta kutusuna benziyor ve rengi beyaz, açıyorum içinden kağıt paralar bir tane buruşuk ama temiz beyaz bir kağıt mendil ve eski bir defter var, defterde bir şeyler yazıyor.”

Deniz merhaba, görmüş olduğun rüyada bir çok olay ve birden fazla kişi ve olay geçiyor ancak rüyanın odak noktası hoşlandığın çocuğu görmüş olmandır ve bu durum esas olarak reel yaşamında yapacağın bazı değişiliklerle yaşamını veya ilişkini daha mutluluk verici hale getirebileceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir