Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada kağıt para almak neye delalet eder?

İyi günler, benim babam yaklaşık iki yıl önce vefat etti, rüyamda babamı görüyorum, beni yanında çalıştırıp işim bittiğinde yüklü bir miktar kağıt para veriyor, ben de parayı alıyorum,yarısını kendisine uzatıyorum almıyor, bende 4 tane bozuk para veriyorum “ekmek alın” diye ve sonra yanımda beraber arkadaşımla gidiyorum . (normalde babamın yanında çalışma olanağım hiç olmamıştı)

Lütfen söyler misiniz ölmüş babadan para almak nedir? Teşekkürler.

Rüyada kağıt para almak neye yorumlanır?

Rüyada kağıt para almak, birinden kağıt paralar aldığını görmek, birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade eder. Ölmüş babanızdan para aldığını görmeniz ise ummadığınız bir yerden rızka veya paraya sahip olmaya işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıt Para Almak” için 6 yanıt

Rüyada birinden para aldığını görmek
Rüyamda amcamdan kağıt para alıyordum, bunun manası nedir acaba? rüyada para almak neye delalet eder?

Feyza merhaba,
Rüyada para almak, birisinden para aldığını görmek birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade eder.

Rüyada birinin para verdiğini görmek
Rüyamda anneanem bana para verdi. Sonra dedem sözde 71 dolar verdi tek yeşil kağıt para 71 dolar sadece, rüyada kağıt para vermek neyi gösterir, lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Birde aklıma takılan şey 71 dolar yeşil para olmaz, bunun bir anlamı var mı?

Rüyanız bazı küçük sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğinizi işaret etmektedir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir