Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Para Basmak

Rüyada kağıt para basmak neye işarettir?

Benim rüyamda benim maddi sıkıntım vardı, eşimin bir arkadaşı ve eşi bize misafirliğe geliyorlar, konuşurken beni çağırıyor, yatak odasına gidiyoruz ve bana “maddi sıkıntı çektiğini biliyorum, al bu paraları biraz rahatla” diyerek bana bir tomar para veriyor. Ben şaşırıyorum ve “bu nereden çıktı, nereden buldun bu kadar parayı” diyorum, bana “bu paraları kendim basıyorum, daha istersen gel beraber para basalım” diyor.

Ben “hayır bu paraları almam ve para da basmam” diyorum. O an nasıl oluyorsa bilmiyorum, maddi sıkıntım gidiyor ve paraları hemen tekrar kendine veriyorum teşekkürler diyerek, “eğer gerek olursa ben resmi yollardan para bulurum” diyorum, ve rüyam bitiyor. Not: gerçek hayatta kimi borçlarım var ve maddi sıkıntı içindeyim. Rüyamın anlamı nedir acaba, rüyada para basmak ne demektir?

Rüyada kağıt para basmak neye yorulur?

Para bastığını görmek, hayırlı bir rüya değildir. Çünkü para basmak devletin işidir. Rüyada dahi olsa kendi işiniz olmayan bir şeyi yapmaya kalkmış olmanız gizli saklı bir teşebbüste bulunacağınıza ve sonuçta hüsrana uğrayacağına işaret eder. Rüyada sahte para görmek, kalp paralar, kötü bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda biraz asi ve değersiz bir kişi ile sorun yaşayabilirsiniz anlamını taşır.

Sahte parayı kabul etmemeniz, gerçek hayatta bir hatadan dönmüş olduğunuzu ve doğru yolda ilerleyeceğinizi gösterirken, rüyanızda maddi sıkıntınızın aniden geçtiğini görmeniz doğru yoldan ayrılmadığınız zaman sıkıntılarınızın kısa sürede biteceğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını okuyun.

“Rüyada Kağıt Para Basmak” için 2 yanıt

Rüyamda normal paraların içinde henüz basılmamış bir para gördüm 250 tl, paranın rengi mavi idi, çok güzel bir rengi vardı ve çok dikkat çekiciydi

Murat merhaba, gördüğün rüya şu anda kafanın bazı maddi konularla meşgul olduğunu gösterirken, bunların bir süre daha devam edebileceğini ancak beklenmeyen bir maddi gelişme sonucu sıkıntıların sona erip huzura kavuşacağınızı anlatmaktadır. Mavi huzurun sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir