Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Para Kaybetmek

Rüyada kağıt para kaybetmek neye delalet eder?

Rüyamda teyzemin evindeyim, yalnız orada benim bir ay öncesine kadar en yakınım olan arkadaşım kalıyor. Beni görmezlikten geliyor, kuzenimle muhabbet ederken birden balkonda buluyorum kendimi. O arkadaşımın bana gerçekte hediye ettiği ayakkabılar ayağımda, Balkon demirlerine yaslanarak onları dinliyorum, bu arada arkadaşımın ayakkabılarıma baktığını görüp, bir şey mi var acaba diye ayakkabılarıma bakmak için eğildiğinde cüzdanımı balkondan aşağı düşürüyorum.

Cüzdandaki paralarım havada uçuşuyor, koşarak aşağı inerek para toplamak istiyorum ama paraları kaybediyorum. Bu ne demek? lütfen yorum yapın.

Rüyada kağıt para kaybetmek nasıl yorumlanır?

Rüyada para kaybetmek uyanık hayatınızda bir maddi kayıp işaret eder ancak bu kaybın üzüntüsü kısa sürecektir. Sonuçta kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur.

Rüyanızda balkonda cüzdan düşürerek para kaybetmek durumu, gerçek yaşamınızda güç, statü, saygınlık gibi durumlar peşinde koşmak neticesindeki yorgunluk veya dalgınlık nedeniyle bu kaybı yaşayabileceğinizi işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıt Para Kaybetmek” için bir yanıt

İyi günler. Yaklaşık 7 ay önce rüyamda abdulbaki hazretlerini gördüm ve şeyh rüyamda suratı asık bir şekilde para topluyordu tek niyeti para toplamak maddiyat gibi bana göründü hüsnü zannım olduğu için çok itibar etmedim. Yorumunuzu rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir