Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada kağıt para vermek neye işaret eder?

Bu ne kadar eski sevgili rüyalarına girer bilmiyorum ama yazmak istedim. 27 yaşında işsiz bekar biriyim. Şuan oturduğumuz eve eski sevgilim ve ailesi geliyor, bizde kalmışlar, ertesi gün yanlarına iniyorum ona soruyorum tekrar başlayalım diye, kafası ile olmaz diyor. Tam o sırada evli olan dayım ve halam geliyor, annem onları dışarı çağırıyor. Borcumuz var onlara kağıt para veriyor. Dayımda “biri gönderdi sana” diyerek başka bir kağıt paralar veriyor.

O sırada eski sevgilim ve ailesi gidiyorlar, bende anneme “paranın sırası mıydı? konuşacaktım, konuşamadım” gibi şeyler söylüyorum. Annemde “şimdiye kadar konuşsaydın geç kaldın” diyor.

Rüyada kağıt para vermek nasıl yorumlanır?

Rüyada kağıt para görmek rüya açıklaması kağıt para sayfasında bulunmaktadır. Rüyanız hayatınızda kimi şeylerin iyi yönde değişeceğini işaret etmektedir. Rüyada kağıt para görmek, banknot görmek kimi küçük sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğinizi işaret eder, parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak anlamındadır. Rüyada kağıt para almak, vermek, dağıtmak veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliği işaret eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıt Para Vermek” için 5 yanıt

Ruyamda dayımin bana para vediğini gordüm, eski kağıt 1 lira ve bazi demir paralar vardi “simdi bunu al sonra daha vericem” dedi

Ben rüyamda yerde kağıt paralar bulduğumu sonrada gidip bunun bir kısmını fakir birine verdiğimi gördüm anlamı nedir

rüyamda eşimin yeğeninden bir kaç lira alıp ona yerine 5 lira kağıt para veriyordum ve rüyamda kendi kendime yazık kıza 5 lira vereyim diyorum ve kağıt 5 lira veriyorum

Rüyada para dağıtmak
Rüyamda ellerimde çok miktarda 200 luk ve 100 çok kağıt para vardı ve herkese bol bol para dağıtıyordum, yarım yamalaktı rüyam, bu neye işarettir?

İbrahim merhaba,
Rüyada kağıt para dağıttığını görmek, uyanık hayatında fazlasıyla şişirilmiş egolara sahip olduğunu, aslında hak etmediğin bazı konularda hak iddia ettiğini ve bu durumun arkadaş ve yakın çevren tarafından öfke ile izlendiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir