Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Para Yakmak

Rüyada kağıt para yakmak ne demektir?

Benim rüyalarım genelde karışıktır, şimdi anlatacağım da öyle geldi bana. Hatırladığım kadarıyla rüyamda çok eski zamanlardaydım. Kalabalıktı her yer. Bazı insanlar başka yerlerden esir olarak kaçıp bulunduğum yere gelmiş ellerinde topraklı patatesler vardı. Böyle tahtadan yapılmış banyo vardı. sanırım ilk kez yapılmış ve ben banyo yapacaktım ama elektrik denen bir şey yok. Ve bana verilen bir kağıt parayı yakmaya çalışıyorum aydınlık olsun diye parayı yakıyorum ama banyo yaparken görmedim.

Benim en tuhafıma giden kesim ” gökyüzünde bir tane kocaman balık gördüm sanki gökyüzünde yüzüyordu ve Kelime i şehadet getiriyordu. Yanımdaki insana ilk kez gökyüzünde balık görüyorum diyorum o da ilk kez görmeme şaşırıyordu. Lütfen rüyamı yorumlayın çok merak ediyorum, rüyada kağıt para yaktığını görmek, Kelime i şehadet getiren balık görmek neye işarettir. Teşekkürler

Rüyada kağıt para yakmak neye yorumlanır?

Kağıt para yaktığını görmek, aynı gerçek yaşamdaki gibi alın teri dökülmeden kazanılan paranın hayır getirmediğini hatırlatırcasına bu rüya üzüntünün habercisidir ve tanıdığınız birinin yakında bir hastalık haberini alacağınızı ifade eder.

Gökyüzünde gördüğünüz besmele çeken balık ise gerçek hayatınızda kolay yoldan kazanılan paranın değil, emek vererek kazanılacak paranın daha hayırlı olduğunu ve böyle yapılırsa bolluk ve berekete kavuşacağınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıt Para Yakmak” için bir yanıt

Rüyamda paranın bir kısmını yanlışlıkla yaktığımı ve o kısmın kül olup döküldüğünü gördüm.
Daha sonra o parayla bişey almaya çalıştım. Ne anlama geliyor çok merak ediyorum cevap verirseniz çok sevenirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir