Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kağıt Paralar Görmek

Rüyada kağıt paralar görmek neye işaret eder?

Merhaba. Günlerdir rüyamda kağıt para görüyorum ve hep cüzdanımın içinde olduğunu görüyorum ve bu paraların nereden geldiğini düşünüyorum. Vize sınavlarım var ve gördüğüm rüyanın sınav sonuçlarının kötü olacağına işaret ettiğini düşünüyorum. Sizce nedir bunun anlamı?  Rüyamı yorumlarsanız sevinirim hayırlı günler. 10 Aralık 2009, 10:13.

Rüyada kağıt paralar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız olumlu mesaj vermektedir. Olumsuz şeyler düşünmeyiniz.

Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıt Paralar Görmek” için 5 yanıt

Rüyada para aramak
Rüyamda babam bana “benim 200 liramı çaldın” deyip bağırıyordu. Bunun üzerine ben almadığımı söylememe rağmen bana inanmadı. Sahil bir yerdeyiz. Bunun üzerine hemen sahil kısmına gidip parayı babamın düşürmüş olabileceğini düşünerek aramaya başladım. Ardından denizin için kağıt paralar bulunca babama götürmek için denize atladım. O sırada ayaklarımda plastik terlikler vardı. Paraları denizin içinde yakaladım. Ancak birden dalga benim kıyıdan uzaklaştırmaya başladı. Sahilde beni gören annem korku içinde bana yardım etmeye çalışıyordu. Ben ayaklarımdan terlikleri çıkardım ve daha güç toplayarak kıyıya doğru yüzdüm ve çıktım. Ardından annemle benim elimde poşet içinde sürekli zıplayan bir şey vardı. Poşeti biraz sallayınca poşet kendi kendine zıplayıp ilerliyordu. Sonra yol üzerinde bir kişi yanında bulunan keçiye tuz veriyordu. Tuz verince daha hareketli olur diyordu. Enteresan bir rüyaydı . Yorumlarınızı rica ediyorum.
26, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

bglr selam,
Bu çok ilginç rüya için teşekkür ederim. Fazla uzatmadan yorumu yazacağım ancak sizden mutlaka cevabınızı veya düşüncelerinizi yazmanızı rica ediyorum.
Görmüş olduğun rüya maddi konular ve gönül ilişkisi durumlarında kafanın karışık olduğunu işaret etmektedir. Evlenmek, kendi yuvanı kurmak istiyorsun ancak maddi sorunlardan dolayı bunları şu anda gerçekleştiremiyorsun. Sabır, dua, gayretlerin ve birazda sıkıntı sonunda isteklerine kavuşacaksın.

yorumlarınızın isabetli olduğunu söylebilirim.İlk okuduğumda da şaşırdım doğru tespitlerden ötürü.tekrar teşekkür ederim

Rüyamda eski elbiselerin arasında 30 tane 100 lira var, bunları sayıp “borçlarımızı öderiz” diyorum, böyle bir rüya gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir