Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kağıt Torba Görmek

Rüyada kağıt torba ne demektir?

Merhabalar rüyamda iki köpeğin ben ve normalde tanımadığım ancak rüyamda arkadaş olduğum bir adamla bizi kovaladığını gördüm, en sonunda olduğum yerde durdum ve elimde olan kağıt torbayı yanımdaki adamın ikazlarına rağmen köpeğin birinin suratına yapıştırdım, sizce bunun anlamı nedir? 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kağıt torba görmek yorumu

Rüyada bir köpek tarafından kovalandığını görmek hayatta yönünüzü kaybettiğinizi ya da hatalı yönde ilerlediğinizi gösterirken bir dostunuzun sizi doğru yola yönlendirmeye çalıştığını temsil eder. Rüyada korktuğunuz, size saldıracağını sandığınız kovalayan köpek aslında bu dostunuzu temsil etmektedir. Çünkü köpek dost demektir.

Kağıt torba görmek, bir karar verirken ya da bir şey hakkında yargıda bulunurken olayın dışına değil, içine, özüne dikkat etmek gerektiğini işaret eder.

Elindeki torbayı köpeğin yüzüne vurmanız ise size yardım etmek isteyen, sizi hatadan döndürmeye çalışan dostunuzu anlamadığınızı ya da onu kırdığınızı temsil etmektedir.

Torba konusunda diğer bilgiler

Rüyada boş bir kağıt torba ya da katlanmış kağıt torba görmek rahim, sırlar ve dişil özellikleri temsil eder. Rüya dolu bir kağıt torba görmek dışarıdan sıradan görünebilen aslında olağanüstü önemli olan bir şeyi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir