Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kağıtçı Görmek

Rüyada kağıtçı görmek neye delalet eder?

Rüyamda hiç gitmediğim, bilmediğim bir kağıt deposundayım, orada hiç tanımadığım simasını hatırlamadığım kağıt işi yapan birisi varmış ve biz çıkıyormuşuz, bu çocuk bana sürpriz hazırlamış, her yerde gül yaprakları ve onun ve benim adım yazan kağıtlar, kağıtta çok net bir şekilde Hilal ve Anıl yazıyordu, etrafımda Anıl isminde hiç kimse yok ve en çok şaşırdığım şey ise bu rüyayı görmeden önce Allah’a dua edip “karşıma hayırlı birisi çıkarması için ve çıkacak bu kişinin kim olduğu hakkında bilgi vermesini” istemiştim, gerçekten çok merak ediyorum, rüyamı yorumlar mısınız. Hilal.

Rüyada kağıtçı birini görmek yorumu

Hilal merhaba, Bu tür rüyalar çok önemli olabiliyor. Çünkü Allah’ın ne düşündüğünü, ne istediğini bizler bilemeyiz, anlayamayız. O dilerse olur, sadece bu kadarına aklımız erer. Bu nedenle görmüş olduğun rüya bir ilahi rüya mı? yoksa gerçek hayatta kafanı taktığın bir meseleye karşılık beyninin uykuda oluşturduğu bir senaryonun yansıması mı? o konuda bir şey söylemek çok zor. Bu nedenle sözü daha fazla uzatmadan Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin, Ona güvenin, ona sığının, ondan yardım isteyin, o her şeyi bilendir, görendir diyorum. Aşağıdaki açıklamalar sadece bilgi içindir.

Rüyada kağıt işi yapan, kağıt üreten, kağıt satan, kağıtçı birini görmek hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak sizin arzu taşıdığınız anlamına gelir. Rüyada kağıt işiyle uğraştığını, kağıt sattığını, kağıtçı olduğunu görmek Yazılı ya da beden dili yoluyla kendinizi daha iyi ifade etmeniz, daha fazla konuşkan olmaya çalışmanız gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir