Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kağıtla Uçtuğunu Görmek

Rüyada kağıtla uçtuğunu görmek neye çıkar?

ben 13 yaşında bir kızım, öğrenciyim ve bekarım. Evet, ben kendimi en son gördüğümde bir yüksek tepenin oradan elimde yırtık kağıtlarla uçmaya çalışıyorum, sonra uçuyorum baya baya Türkiye den çıkıyorum ve tahminime göre Hindistan’dayım. Çok kötüydü, bir tepeye iniyorum ama alçak bir tepe, tekrar havalanmaya çalışsam da olmuyor. Neyse en yakınımdaki eve giriyorum ev taştan ve hava boğucu, sıcak. Gidiyorum evde bana “sakın bodruma, inme orası aşırı sıcak” diyorlar, bende “tamam” diyorum, sonra evdekilere yakalanmamak için merdivenin altına saklanıyorum, yanıma birde kız geliyor, kızı tanımıyorum ama Hindistan’da yaşıyor. Beyaz tenli bir kız.

Birlikte en yüksek tepeye çıkıp buradan kaçmaya çalışacağız en yüksek tepeye bir türlü çıkamıyoruz, çok yüksek. Sonra bir kitaplık var. Ben yanına gidip kitap alıyorum ama kitaplıkta bir kırmızı bir yeşil kuran-ı kerim var. ben yeşili alıyorum ve altından bir kitap çıkıyor, üstünde kafatası resmi var. Almak için elimi uzatıyorum ve birden bire dokunmasam da kitaba kan sıçrıyor.

Çok korkuyorum aklıma şeytan geliyor ve doğru o, ama bir insan kılığında, 34-35 yaşlarında bir adam gibi. Yanıma geliyor ve beni tehdit ediyor. Sonra ben bir an ona bakarken evin damına çıkarsan o tepeye ulaşabileceğimi görüyorum ve hemen çıkıyorum, uçamıyorum.

Evdekiler bana burada yaşa diyor ama ben “hayır olmaz” diyorum, bu arada hava dumanlı her yerde inşaat işçileri ve fakir insanlar, sonra ben bir ova var kır gibi ama ağaçlar az ve çimenlik yok, iniyorum 3 tane çocuk bana doğru koşuyor ve ağzı yüzü kan içinde tıpatıp zombi beni parçalamak istiyorlar, ben kaçıyorum yani tepeye çıkıyorum, onlar gelemiyorlar, bir kaç kez deniyorum ama olacak gibi değil.

Neyse ben sonra bir şekilde en yüksek tepeye çıkmaya çalışıyorum, aklımdan (ya sonsuza dek burada yaşayıp ailemi göremezsem?) diyorum. Endişeli bir şekilde tırmanıyorum ve başarıyorum. Uçabiliyorum baya uçuyorum, o kırdaki zombiler falan hep altımda kalıyor. (zombiler 9-10 yaşlarında çocuk ve tanımıyorum) neyse ben uça uça İstanbul’a geliyorum ama ben Kahramanmaraş’ta oturuyorum.

Aklıma birden babamın bana aldığı Türkiye haritası geliyor, ama yanımda değil, düşünüyorum sonra bir tahtaya (tabi tahta birazcık geniş) binip tabi tahtayı ben kullanıyorum ve yanımda iki kuşum var. (kuşların biri dişi biri erkek)(ve ikisi de mavi )kuşları tanıyorum, ikisini de çok seviyorum. Neyse nasıl oluyorsa ben İstanbul’da, akdeniz denizine giriyorum tabi tahtanın üzerinde, deniz turkuaz renginde ve çok ferah.

Sonra ben ilerlerken (tabi gemilerin olduğu yerde yani ıssız değil, çarşı gibi bir yerde kıyıda) neyse ben ilerlerken aynı benim gibi benden biraz 10 yaşlarında bir kızında kuşu ile birlikte geziyor. Heyecanla tanışmak için yanına gidiyorum, kafesi alıp bizim kuşların kafesinin yanına koyup, gülüyorum.

Sonra kıyıda kırmızı top gibi yaratıklar çıkıyor, o kız onları büyük bir cesaretle tekmeliyor, bende bakıyorum, sonra kız sanki onlara dokunduğundan olsa gerek mor ile bembe arası tüyler çıkıyor vücudundan, aynısı kendi kuşunada oluyor. Benim kuşlarım gözden kayboluyor. Üzerine bindiğim tahta kırılıyor, denize düşüyorum tabi yüzeydeyim, kuşlarım aklıma geliyor ve sora bitiyor rüya lütfen yorumlayın bunu lütfen.

Rüyada kağıtla uçtuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlıkla çözeceğinizi, tüm kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtmektedir.

Gördüğünüz rüya aynı zamanda, kimi şeyleri anlama ve algılama yeteneğinizin artmakta olduğunu, konulara ve hayata bakış açınızın değiştiğini ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsatı bulacağınızı anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kağıtla Uçtuğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada evin içinde uçmak
Rüyamda ihram giymiştim, evin içinde uçuyordum, evin içi ağaç doluydu, bu neyi gösterir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir