Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kağnı Görmek

Rüyada kağnı görmek neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir köydeyim, bir tarlada kağnı görüyorum ve hayatımda ilk defa bir kağnıyı yakından gördüğüm için şaşırıp yanına yaklaşıyorum. Kağnının yanına yaklaştığımda iki tane timsah gördüm, önce ikisi kavga ediyorlardı, daha sonra beni görünce kavgayı bıraktılar bana bakmaya başladılar. Bir tanesi bana doğru bir kaç hamle yaptı fakat hiç zarar veremedi.

Daha sonra timsahı yakaladım, ağzını kağnının tekerleğine sıkıştırıp birilerinin yardıma gelmesini bekledim, sonra birisi geldi ve timsahı aldı. Bu ne demek?

Rüyada kağnı görmek yorumu

Cemal selam, Rüyada kağnı görmek, kağnı arabası genellikle iyiye işarettir, sonucundan memnun kalacağınız bir yolculuğa işaret eder. Rüyada kağnıya binmek uzun bir seyahate çıkacağınıza ve bu seyahat sonunda istediğiniz sonucu alacağınıza işarettir. Rüyada bir başkasını kağnıya binmiş görmek kağnıya binmiş kişi tanıdığınız biri ise ondan iyilik ve destek göreceğinize işarettir.

Rüyada timsah görmek, saldırısı veya yakalamak hakkında detaylı bilgiyi timsah rüya tabiri sayfasında bulabilirsin.

Kağnı nedir? Eskiden insanların yük taşımak için kullandıkları araç. Genellikle öküzler tarafından çekilmek suretiyle öküz arabası olarak bilinir, bazen de at veya eşekle de kullanılır ve o zaman at arabası, eşek arabası olarak isimlendirilir.

“Rüyada Kağnı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir kağnı ya da at arabası arkasında cenaze görüyordum. Koşup arkasına biniyordum ve tabuttan köpek çıkıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir