Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kahkaha Atmak

Rüyada kahkaha attığını görmek neye çıkar?

Geçen hafta iki ayrı rüya gördüm, ilkinde kırmızı üstü açık spor bir arabaya biniyorum, galiba lotodan büyük miktar para kazandım. İkinci rüyamda ise nedenini hiç bilmediğim sebepten dolayı devamlı kahkaha atmaya başladım, o kadar sesli bir şekilde gülmeye basladım ki rüyamda kendi kendime “inşallah eşim kahkahamdan uyanmaz” diye düşünmeye başladım.

Ertesi gün bizim hanıma gördüğüm rüyalarımı anlatmaya başladım, bana dedi ki “hayrola ne oldu? rüyanda çok gülüyordun, kahkahaların beni uyandırdı” deyince inanın ne diyeceğimi biledim, demek ki bazı insanlar rüya gördüklerinin farkındalar.

Rüyada kahkaha atmak yorumu

Rüyada kahkaha atmakCenap merhaba. Rüyada ikramiye kazandığını görmek çoğu zaman sanıldığı gibi para kazanmak, piyango veya loto gibi şans oyunlarında ödül elde etmek anlamı taşımaz ve kaderine, şansına çok fazla güvenmek yerine kendi eylem ve kararlarına güvenmek, daha çok sorumluluk alıp daha büyük başarılara imza atmak gerektiğine delalet eder. Rüyada üstü açık spor araba görmek, almak, satmak veya kullanmak boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi simgeler. Unutmayın hayat çok kısa mesajı verir.

Rüyada kahkaha attığını görmek rüyayı gören kişinin sıkıntıdan sonra huzura ereceğine işaret eder. Çoğu zaman güzel günlerin yaklaştığına yorulur. Rüyanın en ilginç özelliği ise gördüğünüz rüyanın farkında olmanız. Bu önemli bir özelliktir ve biraz gayret ile rüyalarınızı yönetebileceğini gösterir. Rüyalarını yönetmeyi başaran insanlar daha güzel uyur, uykusunda daha iyi dinlenir, kötü rüyaları hemen iyiye çevirir ve olumsuz etkilenmez, en önemlisi ise moralinin bozuk olduğu zamanlarda kendini motive ederek bu karamsarlıktan daha kolay çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir