Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kahraman Görmek

Rüyada kahraman görmek ne demek?

Rüyada kahraman görmekRüyamda bir çocuğumun olmasını istiyordum. Bana içinde anne ve ablamın da yer aldığı, kadınlardan oluşan bir akraba grubu bunun için bir eş seçmem gerektiğini söylediler. Evlatlık bile istesem bu gerekliymiş. Bana bir eş bulunmuş, geliyor dediler. Çıktım dışarıya baktım, aşağıda deniz, biz daha tepedeyiz, köprü ve surlar var. Surların üstünde zırh giymiş askerler. Derken, geminin üstünden inen mitolojik kahramanlara benzeyen, koca ayaklı, çok uzun, saçları yukarı doğru ok gibi sivri, elinde kırbaç olan bir şey geldi, parlak gözleri var, bedeni turuncu-kahve rengi arası, elbisesiz, iblis gibi.

Elindeki kırbacı salladığında, yüzlerce zırhlıyı yere indirdi, denize döktü. Eşimin bu olacağını söylediler, direndim. Ellerime baktığında komple kınalı olduğu gördüm. Kınanın rengi aynı o kişinin rengi gibiydi. Merdivenlerden aşağıya indim, üzerimde gelinlik maksatlı beyaz bir elbise vardı. Çok ağladım.

Bir adam, karışık bir takım sözlerle evlendirdi. Evlendiğim kişinin ablası, abisi, annesi ve kadın akrabalarıyla, bir sürü erkek kuzen ve arkadaşı var. Hepsi bu kişiyi seviyor, evde bekliyorum, geldiğinde sadece bana bakıyor, yavaş yavaş yüzü değişiyor ve insan oluyor. Çok mutlu oluyorum. Ertesi gün babam uyuyamadığını, istersem ayrılabileceğimi söylediğinde, eşimi sevdiğimi, aşık olduğumu söylüyorum. Kalp atışıyla uyandım.

Takma isim : beybeltane
Yaşınız : 32
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : sadece yorgunum. haftasonu dinleniyorum.
Anahtar kelime : mitolojik kahraman

Rüyada kahraman görmek yorumu

Rüyada kahraman görmek, iç gücünüzü keşfetmek ve zayıflıkları üzerinizden atmak dileğinizi simgeler. Gördüğünüz rüyadaki kahramanlar kendinizi keşfederek, daha güzel, daha mutlu günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada kahraman görmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada kahraman olmak, bir kahraman olduğunu görmek, Bilinçaltinın sırlarını zorlayarak olaylara daha cesurca bakacak şekilde kendinizi geliştirmek istediğinizi ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir