Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kahvaltı Masası Görmek

Rüyada kahvaltı masası görmek neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda kahvaltı masası gördüm. Bizim evdeyiz ve ailecek masanın etrafındayız ve bizimle birlikte aramızın açık olduğu bir akrabamız ve ailesi de o sofradaydı. Daha sonra nasıl olduğunu bilmiyorum ama kendimi bir yazlığın terasında annemle birlikte güneşlenirken gördüm. Bitmedi daha sonra ise sıra arkadaşım ve arkamda oturan arkadaşımı gördüm şu sıralar ikisiyle de aram pek iyi sayılmaz. Sınıftayız benim burnumda sümük olduğunu hissediyorum ve peçete çıkartıyorum burnumu temizliyorum o ara yanımdaki arkadaşım bana peçete veriyor onu da alıyorum “iyi misin” diye soruyorlar “evet” diyorum bana diyorlar ki “iyi olmadığını” biliyoruz.

Uzun olduğunu farkındayım o yüzden kusura bakmayın konu geçişlerini hızlı oldu ama rüyamda da bu şekildeydi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada kahvaltı masası görmek yorumu

Emir merhaba, rüyada kahvaltı masası görülmesi çok hayırlıdır çünkü kahvaltı yeni bir güne iyi başlamanın sembolüdür, rüyada kahvaltı görmek veya kahvaltı yapmak kişinin yaşamında güzel gelişmelere, iyi başlangıçlara yorulur ve rüyayı görenin gününü gününün iyi geçeceğine işaret eder. Kahvaltı masası ise tüm bu güzelliklerin temelini oluşturur. Hele hele ailecek kahvaltı masasında olmanız sevdiklerinizle bir arada olmanın verdiği huzur ve güvenle mutlu, dengeli bir ruh hali içinde olduğunuzu göstermektedir. Kahvaltı masasında aranızın açık olduğu akrabalarınızın da olması gerçek hayatta ki bazı kırgınlıkların sona ereceğine, bunun mutluluğunuza mutluluk katacağına rivayet edilir.

Rüyada yazlıkta olduğunu ve güneşlendiğini görmek aslında rüyayı gören kişinin üzerindeki bazı stres  veya kaygıları attığında daha da huzurlu olacağına, bunun için dinlenmeye ihtiyacı olduğuna işarettir. Rüyada sınıfta olmak esasında bu günlerde bir yaşam dersi alacağını ve bunu hayatın boyunca kendine ilke edinip, faydasını göreceğini temsil ederken, burnunda sümük olduğunu hissetmen ise bir konuda kendini yetersiz hissettiğini anlatmaktadır, bakınız sümük rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir