Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kahvaltılık Görmek

Rüyada kahvaltılık neye işarettir?

Rüyamda askerliğimizi bitirmemize rağmen tekrardan taburdaydım ve ikinci kez askerliğimizi yapıyorduk. Ben en sevdiğim arkadaşımı gördüm onu (sivilde) aramadığım için bana biraz kızmış olacak ki hiç yanıma bile gelmedi. Kahvaltı yapmamız gerekiyordu, gidip çokça kahvaltılık aldım arkadaşım yine gelmedi. Ben tekrardan onun yanına gittim neden gelmediğini sordum, maddi sıkıntıları olduğunu söyledi. Ben ise bende para olduğunu söyledim.

Rüyada kahvaltılık görmek tabiri

Rüyada askerliğini yaptığı halde yeniden askerlik yaptığını görmek, hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler.

Rüyada asker arkadaşını görmek, Olumlu haberler, ilişkiler, kaygısızlık anlamlarını simgeler. Uzun zamandır görmediğiniz yakın arkadaş ve dostlarınızdan alacağınız haberleri ifade eder.

Rüyada zeytin, peynir, reçel, yağ gibi kahvaltılık yiyecek maddelerini bir arada görmek başlangıç, zindelik, risk anlamlarını simgeler. Yeni bir proje başlatmak ve hayatınızda yeni bir aşamanın başlangıcına delalettir. Rüyada kahvaltı görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir