Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüyada kahve falı baktırmak neye işarettir?

Rüyada kahve falı baktırdığını görmekÖncelikle Merhaba. Rüyamda kahve falına baktırıyorum. Ama fala baktırdığım kişinin yüzünü görmüyorum. Elinde Fincanı görüyorum sadece Bana Diyor ki , Senin Başından 2 tane nişan geçecek diyor. İrkiliyorum. Bak diyor Fincanı Gösteriyor. Bakıyorum. Fincanda halka görüyorum yüzük şeklinde onun üzerinde de bir tane daha halka var yine yüzük şeklinde ama üsteki halka tam oluşmamış. yarım gibi. Rüyamı Yorumlarsanız Çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Cinsiyetim : Bayan
Yaşım :23
Medeni Durumum: Bekar
Ben Bekarım Ama Evlenmeyi Düşünüyorum Sözlüm var. Ruh Halim Rüyadaki , İrkildim Sadece Fala Baktığı Yerde Yeşillikli Çok Güzel Bir yerdi. normal ki halim. sözlümle kavga etmiştik ama tatlıya başlanmıştı.

Rüyada kahve falı baktırmak yorumu

Merhaba, fal baktırmak, fal baktırdığını görmek, Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Rüyada falcı görmek, kimi sıkıntılarınızın olduğuna kısa sürede üstesinden gelip rahata kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada kahve fincanı , çay fincanı, fincan görmek, Az faydalı işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyanın unsurları: kahve falı, fal baktırmak, kahve fincanı, fincanda yüzük, nişanlanacağını, falcı.

“Rüyada Kahve Falı Baktırdığını Görmek” için 4 yanıt

Öncelikle Teşekkür Ederim Ama rüyanın tamamı yorumlanmamış.etkisinde kaldığım olay 2 kez nişanlancaksın demesi ve benimde falda 2 adet yüzük görmem.Kİ bende nişanlanmayı evlenmeyi düşenen bir insansım. açıkası iyi birşey mi kötü mü anlayamadım.Tüm Olarak Yorumlayabiliyormusunuz acaba.

merhabalar ben rüyamda tanımadığım bir kadını arayıp ona fal baktırıyordum. bana birkaç yorum yaptığı fakat aklımda kalan tek şeyin istediğin gerçekleşmeyecek demesi bu ne demek yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler…

Rüyada kahve fincanı görmek
Merhaba, rüyamda rakı içtiğimi içine de fındık parçacıkları attığım gördüm. Daha sonra kahve fincanı gördüm, içinde mezar taşıyla birlikte bir kabir var, rüyamda çok üzülüyor, korkuyor ve ağlıyorum. Rica edersem yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir