Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kahve Falına Baktığını Görmek

Rüyada kahve falına baktığını görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda annemin kahve falıma baktığını gördüm. Kahve falında iki tane beyaz yunus görünüyor. Annem “iki aya kadar istediğin şey olacak” diyor. Ne anlama geliyor rüyam bana çok huzur verdi. Teşekkür ederim. Başka bir rüyamda erkek arkadaşımın bana tek taş yüzük hediye ettiğini görüyorum. Sonra bir gemide nikahımız oluyor, benim ailemin haberi yokmuş. Nikahlanıp elime evlilik cüzdanını alıyorum, fakat erkek arkadaşım yani o anda kocam olan kişi bana diyor ki “bu kadar işte sadece bir imza attık bir değeri yok benim için”. Ben çok üzülüp pişman oluyorum “keşke evlenmeseydim, ailemin de haberi, yok nüfus kağıdımda da evli yazacak” diyerek tasalanıyorum çok umutsuz bir hale bürünüyorum. Şimdiden yorumlarınıza teşekkür ederim.

Rüyada kahve falına bakmak yorumu

Merhaba, rüyanız çok önemli. Fal baktırdığını görmek , rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. İkinci rüyanız sanki ilk rüyayı destekler mesaj vermekte, özellikle evlilik, evlenmek, erkek arkadaş konularında dikkatli olmanız gerektiğini simgelemektedir. Rüyanın unsurları: tek taş yüzük, fal baktırmak, beyaz yunus, gemide nikah, evlilik cüzdanı, imza atmak, pişman olmak

“Rüyada Kahve Falına Baktığını Görmek” için 3 yanıt

yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat tam olarak anlayamadım. evlilik konusunda dikkatli olmak derken nasıl davranmak gerekiyor. Şuan ilişkimiz çok güzel evlilik yolunda ilerliyor ailelerimiz biliyor daha evlilik kararı almadık ama birbirimizi çok seviyoruz. erkek arkadaşım idealleri hayalleri olan birisi belki evliliği 5 yıl sonra düşünebilir ben evliliği düşünüyorum ama 1 yıl kadar bir sürede bu konuları hiç konuşmadık. Çünkü ben evlilik meraklısı biri gibi görünmek istemiyorum. erkek arkadaşım da gerçek hayatında evliliğin atılmış bir imza olduğunu düşünüyor. rüyamda bunlardan etkilendim sanırım. tam olarak ne yapmam gerekiyor ya da nasıl karar vermem gerekiyor bilmiyorum?

Ben eldeki bilgi birikimi ile rüyanızın mesajını çözmeye çalıştım. Takdir edersiniz ki ben psikolog ya da danışman değilim.

Belki acele etmeyin vb gibi bir şey ifade edilmiş olabilir. Günlerin ne getireceği belli olmaz. yarın haydi evlenelim demeyeceğinizi kim garanti edebilir.

çok haklısınız .benim erkek arkadaşım psikolojik danışman aslında ama önemli olan kişinin kendisinde bu soruların cevabını bulması.Yazdığınız yorum bana çok samimi geldi teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir