Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kahve Otomatı Görmek

Rüyada kahve otomatı görmek nedir?

Merhaba ben 18 yaşında üniversite öğrencisiyim, ilişkim yok. Rüyamda gittiğim üniversitenin bahçesinde içecek almak için bulunan makinelerden arkadaşımla kahve aldık, fakat şöyle bir şey oldu; attığımız bozuk para geri geldi hatta bir sürü bozuk para olarak geldi. Arkadaşım o bozuk paraları avuçlarına doldurdu ve binaya girmek üzere yürürken bankta oturan iki arkadaşımızı gördük. Akşam saatleri olması lazım, çünkü güneş batıyordu, onları görünce gülümsedim ve neye bakıyorlar diye baktığımda o muhteşem gün batımını gördüm. Fotoğrafını çekmek üzere telefonuma yöneldim.

Daha sonra arkadaşım ve ben gördüğümüz sınıf arkadaşlarımızın yanına oturduk. İçlerinden birisi benim hoşlandığım çocuktu ve ben hemen onun yanına oturmuştum. Oturup manzarayı izlerken birden yağmur yağmaya başladı. Antalya’da yaşıyoruz, buranın yağmuru kuvvetli olur, öyle kuvvetli bir yağmur başladı fakat biz bu durumdan hiç şikayet etmedik. Ben bir an hoşlandığım çocuğun koluna girdim. Dördümüz koşarak binaya gidiyorduk o sıra hoşlandığım çocuk yağmurda ıslanan bir köpeği de korumak amaçlı binaya sokmaya çalışıyordu. En sonunda hepimiz binaya girdik, gülüyorduk. Sonra uyandım fakat uyandığımda da mutluydum. Yorumu nedir bilmiyorum fakat beni mutlu eden bir rüyaydı. Umarım yorumlarsınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kahve otomatı görmek tabiri

Aysu merhaba, görmüş olduğun rüya genel hatlarıyla şu anda gerçek hayatta umutlarının arttığı ve iç dünyanda pozitif duygularda dalgalanma yaşadığın bir yaşam dönemi içinde olduğunu anlatmaktadır ve ilginç olan ülkede veya bölgede büyük karamsarlık duygularının hakim olduğu bir dönemde bu duyguları yaşıyor olman sevindiricidir. İnşallah her şey gönlünce olur.

Kahve konusunda geniş bilgi Rüyada kahve görmek anlatılmıştır, lütfen inceleyin. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada kahve otomatı ya da kahve makinesi görmek rüya sahibi insanın sosyal bakımdan daha iyi olmak, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak istediğini gösterir, sevinçli günlerin yaklaştığını işaret eder. Otomattan kahve almak ise rüya sahibinin bu yolda adım attığını ve bunun sonunda yeni insanlarla tanışıp, bilgi ve görgüsünü artacağına rivayet edilir.

Ancak makineden gelen bozuk paralar önemli bir anlam taşımakta ve iş yaşamı ya da aşk hayatında kolay elde edilen başarılar konusunda dikkatli olmak gerektiğini, kolay elde edilen bir şeyin benzer şekilde kolayca kaybetme ihtimali olduğunu akıldan çıkarmamak gereklidir.  Rüyada gün batımını izlemek hayattaki bir döngünün veya durumun sonunu gösterir ve bu dönemin bir dinlenme, tefekkür ve değerlendirme zamanı olduğunu belirtir, bakınız rüyada güneşin batışını izlemek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatında önünün açık olduğunu; bolluk, bereket ve sağlıklı günlerin senin beklediğini anlatmakta ve aynı zamanda hayatında yapacağın bazı ufak değişiklikler sayesinde yaşamını daha mutlu hale getireceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Kahve Otomatı Görmek” için bir yanıt

Rüyada kahve otomatı görmek, otomat kullanmak gibi konularda deneyiminiz var mı? neden buraya eklemiyorsunuz? Lütfen bilgileri dostlarımızla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir