Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kahve Yaptığını Görmek

Rüyada kahve yapmak ne demek?

Rüyada kahve yaptığını görmekHayırlı geceler, rüyamda iş yerinde kahve yapıyordum. Cezveyi tutuyorum. Köpükleri koyuyorum. Bütün ayrıntılarıyla gördüm. Sonra arkadaşlara ikram ediyorum. Bir tanesini kendime yapmışım ama ben içemedim. Başkasına içmek nasip oluyor. enigma-tic nickli üyeyim

Rüyada kahve yaptığını görmek yorumu

Merhaba, rüyada kahve görmek gerçek hayatta bir yorgunluğu işaret eder, işinize ya da kafanızı taktığınız konuya ara vermeniz, dinlenmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada kahve pişirmek, kahve yapmak, kahve pişirdiğini görmek çevrenizle daha fazla sosyal iletişim kurma isteğinizi simgeler. Rüyasında cezve tutmak, cezve tuttuğunu görmek dedikoduya maruz kalmaya işaret eder. İçinde bulunduğunuz ruh hali ile bu bilgileri bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit edebilirsiniz. Bana göre püf noktası kahveyi kendinizin içememesi ki bu ilişkiniz veya sosyal hayatınızla ilgili küçük olumsuzluğu işaret edebilir. Rüyanın unsurları : kahve, cezve, köpük, ikram.

“Rüyada Kahve Yaptığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kahve yapıyordum. 4 kişiydik 3 fincana koyuyordum. Cezveyi tutuyordum ve köpüklerini alıyordum. Çok fazla köpüklü oluyordu kahveyi içeceklerden bir tanesi tüm kahvelerin köpüklerini alıyordu kahve çay gibi simsiyah kalıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir