Kategoriler
Renkler

Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada kahverengi at görmek nedir?

Rüyamda gece karanlık bir arazide iken çok güzel, kendi kendine dolaşan kahverengi bir at görüyorum, sonra kendi kendime “keşke benim olsa da binsem” diyorum. O sırada beyaz yine çok güzel kalın gür uzun kuyruk ve saçı olan beyaz, dinç bir at görüyorum ve o anda sanki benimmiş gibi oluyor ve binip, sıçraya sıçraya gidiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. 22. 05. 2012 / 15:53 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kahverengi at görmek tabiri

Rüyada kahverengi at görmekMerhaba, gördüğünüz rüya, şu anda kendinizi yalnız hissettiğinizi veya bilerek yalnızlığı seçtiğinizi ancak bu yalnızlığın artık sizi sıktığını, bunalttığını işaret ederken yakın zamanda olmasını çok arzu ettiğiniz bir konuda seçim yapma durumunda kalacağınızı ve sizin hayırlısı olacak kararı vereceğinizi simgelemektedir.

Rüyada kahverengi at görülmesi uyumun ve mükemmelliğin bir araya gelmesini simgeler. Gerçek yaşamda mükemmelci huyunuz ile uyumlu olmayı bir araya getirmeyi başardığınızı önünüzde büyük başarılar olduğunu temsil eder. Rüyada at görmek hakkında detaylı rüya tabirleri at yorumu sayfasında bulunmaktadır. Lütfen inceleyiniz.

“Rüyada Kahverengi At Görmek” için 3 yanıt

ben rüyamda kahverengi küçük bir at gördüm küçük atlara verilen ismi unuttum ama çok güzel bir attı.Kahveregi ile beyaz karışımlı bir rengi vardı dinç görünüyordu aynı zamanda uzun saçlıydı satın almak istiyordum o attı.Ama param yetmediği için alamıyordum lütfen cevap yazınız.

ben azerbaycandan Gonul. ruyamda kucuk ve mas mavi bir deniz gordum. denizin suyu hafifce sahile diyil ekis terafa gidiyor. ekis tarafa giden denizin dalqalari denizin ortasinda bashqa bir denizle karshilashiyor. sanki 2 ayrilmayan ama aralarinda bir fark olan deniz var. karshilashan denizin suyu zengin birinin denizidir sanki.benim uzakdan gorduyum diyer denizin sahilinde ise cok guzel zengin ama tanimadigim birinin villasi var. bende kendi kendime diyorum ki ben tarafdan gelen denizin suyu zengin adamin denizinin suyuna karishiyor ama bu zengin adamin denizi oldugu icin ben tarafdaki denizin suyuna karishamiyor. sonra tam denizin ortasinda genc ve kahve rengli bir at goruyorum. o at denizin ortasindan diyer denizin sahiline taraf koshuyor denizden cikmak icin. bende kendiliyimde dushunuyorum ki, zengin adamin denizinin suyu duyer tarafa dalqalanarak geldigi icin bu ta da sahile taraf koshuyor kendini kurtarmak icin. ama denizin her iksi mas mavi ter temiz hafifce dalqali. Lutfen benim bu ruyemi aciklyin, onceden teshekkurler!

selamün aleyküm. dün gece rüyamda kız kardeşimle beraber dışarı çıktık ve her yer kefenli ölülerle doluydu. ölülerden bazıları kefensiz ve çürümüştü sanki yanmış gibi ve kız kardeşimle beraber ölülerin arasından geçtik. daha sonrada kocaman kahverengi bir at gördüm, atın kafası kadına benziyordu. 5,6 insan atı zapt edemiyordu. bende ata yaklaştım ve ALLAHIN izniyle binicem dedim at sakinleşti bindim ve at uçtu. ben atla uçarken yaşlı bir adam rüyamda bana bir şey olacak diye kalp krizi geçirdi. o yaşlı adam rüyamda dedem imiş ama gerçek dedeme hiç benzemiyor. gerçek dedemi de yaklaşık bir aydır kalp krizi sonucu kaybettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir