Kategoriler
Renkler

Rüyada Kahverengi Göz Görmek

Rüyada kahverengi gözlü birini görmek ne demek?

Rüyamda eski kız arkadaşım ve onun ev arkadaşı bir odadaydı. eski kız arkadaşım bana arkasını dönmüş bir şekilde ağlıyordu. Benden ayrılma sebebi olan şimdiki sevgilisi ona bir mektup yazmıştı sanki ve o mektuba bakıp ağlıyordu. Ardından birden kendime eski kız arkadaşımla dışarıda buldum ve gözleri kahverengi olmuştu (normalde masmavi  gözlü), bana garip bir şekilde bakıyordu. Gözleri çok dikkat çekiciydi, sonra beraber koşarak kaçmaya başladık, neden kaçtığımızı bilmiyordum.

Rüyada kahverengi göz görmek tabiri

Rüyada eski kız arkadaşını görmek özgürlük duygularını, baskı yaşanmayan bir ilişki yaşamak arzunuzu gösterir. Bu rüyalar güncel (veya ev hayatı) sorumluluklar ve yüklerde uzaklaşıp, duygusallığın olmadığı bir zamana dönmek isteğini temsil eder. Duygusallığın olmadığı çocukluk dönemi kız arkadaşı görmek ise saf ve temiz çocukluk hayallerini yeniden yaşamak özlemini işaret eder. Rüyada eski kız arkadaşının üzgün olduğunu görmek, geleceğe dair daha etkili bir şeyler yapmak gerektiğine delalet eder. Geçmişi bırakmayı tavsiye eder.

Rüyada kahverengi göz görmek, kahverengi gözlü birini görmek, kahverengi mükemmel, mükemmelcilik temsil ederken, kahverengi göz ise insanlığın yaradılışından bu yana mutasyona uğramamış asıl göz rengidir ve mükemmeli simgeler. Bu rüyayı görmek, hakkınızda hayırlı bir tanışmayı, görüşmeyi ya da gelişmeleri temsil ederken, güvenebileceğiniz yeni dost ya da arkadaşları işaret eder.

Rüyanın sonunda kız arkadaşın ile anlamsız bir şekilde birilerinden kaçman ise geçmişten gelen bazı gizli korkuların etkisinin halen deva ettiğini işaret etmektedir.

Kahverengi göz hakkında diğer yorumlar

Rüyada kahverengi gözlü olmak, kahverengi gözlü olduğunu görmek, etrafınız tarafından sayılan, güvenilen bir insan olarak tanındığını gösterir.

Rüyada kahverengi göz görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını bir arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

“Rüyada Kahverengi Göz Görmek” için 4 yanıt

Merhaba. Rüyamda rahmetli ananemi gördüm. Genç haliydi. Çok dinç görünüyordu. Sanki onun yaşadığı eve benzer bir evdeydik evde eşya yoktu yeni taşınılmış havasındaydı. Bir anda kapıdan içeri girdi bana baktı uzun uzun .Üzerinde kara çarşaf vardı. Gözlerinin kahverengi haline uzunca baktım. Sanki bir şeyler anlatmaya çalışıyordu ama konuşamıyordu. Kalın bir bıyığı vardı. Sadece uzun uzun baktı hiç konuşmadık. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Çiğdem selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bir derdini veya sorunu paylaşabileceğin veya akıl danışacağın birine ihtiyaç duyduğunu temsil ederken aynı zamanda bu sorununun mükemmeli aramandan kaynaklandığını ifade etmekte, mükemmel peşinde koşarken iyiyi de kaybetme tehlikesi olduğunu anlatmaktadır.

Merhaba ben rüyamda bir bayanla konuşuyordum ne konustugumuzu hatirlamiyorum ama gözleri o kadar güzeldi ki incelemekten rüyamda bile konuşamadım. Ama tuhaf bir şey vardı bana çok yaklaşarak konuşuyordu ve ben onun sadece tek gözünü görüyordum yakinlastigi için. Gözleri güzel bir kahverengiydi ve kirpikleri çok düzgün sıra sıra ve siyahti çok güzel gözleri vardı.

Rüyamda eski sevgilimin başka bir kızla sevgili olduğunu gördüm. Okulda sınıftayız gözümün önünde sürekli kızı beni öptüğü gibi öpüyordu. Kızın gözleri eyelinerlı kahverengi gözlerdi. Gözlere böyle zoom yapmış gibi sadece gözlerini gördüm. Yanımda bir kız arkadaşım vardı. Normalde o kızla aramız iyi değildir konuşmayız ama rüyamda baya gülüşüyoruz, sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir