Kategoriler
Renkler

Rüyada Kahverengi Kapı Görmek

Rüyada kahverengi kapı görmek ne demek?

Selamlar, 29 yaşında basın çalışanıyım, bekarım ve 5 aydır işsizim. Dün gece gördüğüm rüyayı düşündüğümde iyi bir şeylerin habercisi değilmiş gibi bir hisse kapılıyorum. Rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz.

Kahverengi bir kapının eşiğinde bekleyen bıyıklı genç bir adam görüyorum. Gülümsüyor. Birisiyle sohbet ediyor gibi bir havası var. Bir zaman sonra açık beyaz bir alanda ölüm meleğini otururken görüyorum. Bana “yaşamak ile ölmek arasında seçim yapmam gerektiğini” söylüyor. Birini seçiyorum ama hangisini seçtiğimi hatırlamıyorum. Derken havadan mavi bir kitap iniyor sanırım Tevrat ve her taraf mavi renge bürünüyor. Doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum.

Daha sonra tanımadığım bir evde kendimi aynaya bakarken görüyorum. Aynadaki yansımam bir erkeğin yansıması, ben erkek olmuşum. Saçlarım kısacık ve tepemde geniş bir açıklık var. Üzülüyorum, saçlarımın neden döküldüğünü anlamıyorum. Biri bana saçlarımı yıkamamı tavsiye ediyor ve yıkıyorum. Aynaya bir daha baktığımda tepemdeki açıklığın kaybolmuş olduğunu görüyorum. Ama hala erkeğim.

Altın sarısı duvarları olan bir odadayım. Yaşlı ve olgun iki kadınla cep telefonu takas ediyorum; onlarınkiyle kendi telefonumu değiştirip duruyorum. Son olarak kilise görünüşlü ama mescid olduğunu bildiğim bir yerde sıraya giriyorum. Babam önümde duruyor ve bana Kuranı Kerim uzatıyor. Kutsal kitabı elime aldığımı hatırlamıyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada kahverengi kapı yorumu

Gördüğünüz rüya düşündüğünüz tam tersi hakkınızda çok güzel şeyleri müjdelemektedir.

Rüyada kahverengi renk görmek özgürlük, başarı, para, mutlu ve uzun ömürlü yaşam işaret edip, rüya için hayırlı bir renktir. Kahve rengi Gerçekçiliğin, plan ve sistemin rengidir. Kahverengi insanı hızlandırır. Bu yüzden hazır yemek mekanlarında iç mekanda kahverengi kullanılır. Kahverengi toprağın rengidir. Giyimde kahve rengi pek tercih edilmez, çünkü kahverengi giyen insanlar kalabalıkta dikkat çekmez.

Rüya kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır.

Kahverengi kapı ise önünüzde bu güne kadar dikkatinizi çekmeyen, fark edemediğiniz bir fırsat olduğunu ve bu fırsatı fark etmenize / değerlendirmenize bir genç adamın vesile olacağını haber vermektedir.

Rüyada Azraili, ölüm meleği görmek rüyanın derin anlamı, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler.

Rüyada seçim görmek kararsızlık yaşadığınızı, tercihinizi hangi yönde kullanacağınıza karar vermediğinize işaret eder. Rüyada seçim yapmak, bir şeyi ya da birini seçmek, seçtiğini, karar verdiğini görmek, üzerinizdeki kararsızlıktan kurtulmak için adım attığınızı, atacağınızı simgeler.

Rüyada mavi renk görmek ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek anlamına gelir. mavi renkli eşyalar görmek iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir. Rüyada mavi gök görmek, sevdiğiniz insana sadık olacağınıza işaret eder.

Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır. Havadan inen mavi kitap ise yeniden güçleneceğinizi, yükseleceğini, mutluluğu müjdelemektedir.

Rüyada aynaya baktığınız bölüm ise daha da ilginç ve değerli mesajlar vermektedir. Rüyada aynaya bakmak çevrenizdeki insanlara karşı ters yanıtlamak huyunuz olduğu için kimi dostlarınızı kırdığınızı, onlarla olan ilişkilerinizin bozulacağına işaret edebilir.

Erkeğe dönüşmüş olmanız yaşamınızdaki bir değişimi ifade ederken bu dönüşüm sonrasında hayata bakış açısı ve düşünce tarzınızda kimi yenilikler olacağını, duygulardan ziyade mantığınıza daha fazla önem vereceğinizi ve son olarak saçlarınızın yeniden çıkması kaybettiğiniz kimi şeyleri yeniden elde edeceğinizi belirtmektedir.

“Rüyada Kahverengi Kapı Görmek” için 3 yanıt

Ruyada rahmetli olen enistemin evinde oluyorum, resimdeki cerceveli resmini gördüm, üstü kapaliydi sonra yeni binasında gibi bir yerdeyim merdivenler yepyeni gorumcemle çıkıyoruz, sonra sarılı kahverengi güzel bir kapı çıkıyor, anahtarla aciyorum sözde bizim ev oluyormus, gorumcemle girdik, elimde kagit birde bozuk param vardı, aynaligin oraya bıraktım paraları, benim üstümde siyah üstüme tam oturan bir elbise giyinmisim, kendimi güzel hissediyodum, sonra bir siyah difriz vardı içinde paspaslar vardı siyahlı lacivertli paketin içinde, sonra bir beyaz pimapen balkon kapısı vardı evin içinde, bnm bi uzaktan akrabanin annesi bizim evde oluyormus hastaymis gözlerinden yas geliyor agliyor, son bir kez mahalleyi goreyim diyor dışarı bakim dedi bende koltuklarınn altindan tutup balkona çıkardım, balkonda baktığımda karşıdaki balkonlar da kapalı balkon yoktu yani duz bir balkon korumaligi yoktu, sonra iki tane cingene çocuğu gibi cocuk kavga ediyordu sakalasarak bende korktum çocuğu az daha itikleyecek çocukda dusecek diye, ondan sonrasını hatırlamıyorum, lütfen yorum rica ediyorum.

Merhabalar, dun gece rüyamda kahve renkli kapı gördüm odanın tam ortasında birden fazla kapı vardı ve herkes benim o kapilari açıp içinden gecmemi bekliyordu ve içimden bir ses amellerimin kapıları olduğunu söylüyordu sanki bende yavaş yavaş kapıya doğru yaklaşıyordum.Yorumlarsaniz çok mutlu olurum.

Ebru selam, lütfen böylesi çok değerli rüyaları gönderirken hakkınızda bilgi vermeyi unutmayın. O zaman rüyalarınız tam sağlıklı bir şekilde anlam kazanır. Eldeki bilgilere göre mükemmelci ve titiz yapınız sayesinde emeklerinizin karşılığını alacağınızı, bazı fırsatların ve kısmetlerin sizi beklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir