Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kahveye Gitmek

Rüyada kahveye gitmek neye çıkar?

Selamın aleyküm, rüyamı yorumlamanızı istiyorum, ben rüyamda arkadaşlarla birlikte biraz vakit geçirmek için kahveye gidiyorum, biz kahvede çay içip sohbet ederken kahvenin önündeki yoldan bir cenaze gittiğini gördüm, cenaze omuzlarda taşınırken çok şiddetli bir yağmur başladı, çok fazla yağıyordu. Sonra saatlerce kahvede oturduğumu ve geç saatte eve döndüğümü görüyorum. Rüyamda eve döndüğümde ölmüş anneni evde gördüm, annem”bu saate kadar neredeydin hayırsız” diyerek üzerime atlıyor,  yüzüme yastık basarak beni boğmaya çalışıyordu, ona karşılık vermedim ama bir yandan da kendimi korumaya çalışıyordum.

Bana diyor “beni sen öldürdün, ömrümü sen bitirdin” diye ağlıyordu. Ben daha önce iki rüyamda da böyle çok yağmur yağdığını gördüm ama o zaman ben dağ gibi yeşil kayalık bir alandaydım, şimdi böyle cenaze gördüm.

Rüyada kahveye gittiğini görmek tabiri

Metin selam, rüyada kahveye gittiğini görmek rüya sahibi için arkadaş ve dost ortamlarını simgeler ve uzun bir zamandır görmediği ya da haber alamadığı bir dostundan iyi bir haber alacağına veya görüşeceğine, özel hayatında tatlı bir sohbete, bir buluşmaya yahut görüşmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise kahvede oturmayı iyiye yormazlar ve bunun kişinin yaşayacağı bir olay neticesinde çok üzüleceğine rivayet ederler. Kahvede otururken gördüğün cenaze ise hayatında bir değişimi temsil etmekte, bir şeyin sona erip bir başkasının başlayacağına delalet etmektedir. Eve döndüğünde rahmetli anneni evde ve diri olarak görmek hakkında geniş açıklamayı ölmüş anneyi diri görmek sayfasında okuyabilirsin. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşadığın bazı pişmanlıkların yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir