Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kainatı Görmek

Rüyada evreni görmek ne demektir?

Rüyamda uzay gemisi ile kainatın derinliklerine gidiyorum. Dünyanın dışından bir büyük nesne almışım, ben onu dünyaya getiriyorum. Mekiğin içinden onun yörüngesini ayarlıyorum. Başka bir şey daha var dünyaya yaklaşan, sanki onunla da konuştum “ben bunu dünyaya götürüyorum bak” diye. Uzay boşluğunda yönlendirdiğim objenin yörüngesini ayarlıyorum tam dünyaya göre o ara dünya o kadar güzel görünüyor ki uzaydan. Sonra gemi atmosfere giriyor yavaş yavaş tam suya değecekken roketle fırlıyorum gemiden.

Dünyada çok yüksek gökdelenler var. En üstteki 5-6 katı dışında bulutlar çökmüş, aşağısı fırtına ama yukarısı güneşli. Rokette sırtımda birisi var daha yukarıya tırmanmamı istiyor. Yapamadığımı söylüyorum çünkü roketin gücü yetmiyor. Çok zor da olsa o güneşli yüksek yerlerden birine iniyorum. Daha sonra yuruyoruz binalarin tepesinde. Ilerledikce yol seviyesi o binalarin seviyesine kadar yukseliyor . Her taraf bembeyaz yollar hep kar dolu. Yanimda hep biri var. Yol araclarin ilerlemesi icin pek elverisli degil. Onumuzde iki tane adam yuruyor ayni yolda ve yanimda bir kisi daha var. yuruken anlatiyorum millet çinden bisiler getiriyor ben çini biraktim artik uzaydan getiriyorum seklinde. Isin garip yani hesapta bu benim uzaya ilk gidisim degilmis.

Daha once kesif icin gitmisim. 4 -5 sene once birden onlari hatirliyorum geminin icinde kendimi uniforma ile gecmiste goruyorum, sureci hatirliyorum. O zaman da gemi atmosfere girerken soguktan dinacagimi dusunmusum onu hatirliyorum. Gecmiste gittigimde epeyce bir populer olmusum ama sanki sonra hafizam silinmis. Sonra uyandim. 33, Erkek, Evli, Çalışmıyor, tedirgin, umutsuz , beklentili , mutlu , karisik.

Rüyada kainata gitmek yorumu

Görmüş olduğunuz rüya çok gelişmiş bir hayal gücüne, yaratıcı zekaya sahip olduğunu ancak, gerçek yaşamda kendine ulaşılması çok zor (belki de imkansız) hedefler koyman ve içinde bulunduğun bazı iç sıkıntılar yüzünden bir mutsuzluk yaşadığınız simgelemekte, sorunları ertelemek ya da onlardan kaçmanın çözüm olmadığını işaret edip yakın zamanda karşılaşacağın bazı durumlar sonucu yaşam felsefende önemli değişilikler olacağını, daha reel hedeflere ilerlemenin keyfini süreceğini göstermektedir. Kainat, alem, kozmos rüya açıklaması için lütfen rüyada evren rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir