Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada kaka görmek neye işarettir?

Rüyada kaka görmekRüyamda bir erkek çocuğu bezine kaka yapmış, onu temizlediğimi, çocuğun altını yıkadığımı gördüm. Çocuk benim değildi, tanımadığım birinin çocuğu idi, onu kapının önünde oyun oynarken gördüm, çok kötü kokuyordu, annesi yoktu, eve getirdim yıkadım, sonrasını hatırlamıyorum.

Benim iki kızım var, erkek çocuğum yok olmadı almasını çok istedim. Lütfen kaka yapmakçocuk kakası temizlemek ne anlama gelir söyler misiniz?

İsim / Takma isim : ayşe
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 35
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : küçük erkek çocuk
Anahtar kelimeler : çocuk kakası, kaka temizlemek

Rüyada kaka görmek yorumu

Rüyada kaka görmek, çocuk kakası veya bir çocuğun kaka yaptığını görmeniz hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Rüyada kaka yapmak aynı zamanda bir rahatlamaya delalet eder, kişinin sıkıntısından kurtulmasına yorulur. Bebek veya çocuk kakası temizlemek ne manaya gelir denilirse bu kakasını temizlediğiniz çocuğun cinsiyetine göre çocuk özleminizi ya da o cinsiyetin karakteristiğini yansıtır. Yani kız çocuk kakası temizlemek, hayatınızda bir takım zorluklar bulunduğunu fakat sabrederek ve çabalarınızla bunları aşıp mutlu olacağınızı gösterirken, erkek çocuğunun kakasını temizlediğini görmek ise hayatta gerçek dostlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yakın olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı yorum için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka ziyaret ediniz. Rüyada lazımlık yani çocukların kakasını yaptığı küçük tuvalet kabı görmek büyüme, gelişim ve sıhhat demektir. Çevrenizde hasta biri varsa hastalıktan kurtulacak ve iyi haberini alacaksınız demektir.

“Rüyada Kaka Görmek” için 8 yanıt

Rüyada kaka temizlediğini görmek
İyi günler, dün gece rüyamda nişanlımın kız yeğenini gördüm, altına kaka yapmış ve tam altını değiştirecek iken kulağından dışkı çıkıyor. Bunu kendisine ve bana sürüyor ama kakası kokmuyor. Daha sonrada tanımadığım bir erkek bebekle oynadığımı gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum, rüyanın manası nedir? neye yorulur teşekkürler.

Rüyada çocuğa kaka yaptırmak
Ruyamda dawn sendromlu kucuk bir cocugun kakasini yaptirirken gordum. Su an. Biraz stresli bir donemdeyim. Eger aciklayabilirseniz sevinirim.

Rüyamda oğlumun bezi kirlenmiş (5 aylık) değiştereyim diyorum. Tüm vücudu kaka olmuş, temizleyemeden uyandım. Rüyamın anlamı ne.

Rüyamda kakadan oluşmuş uçsuz bucaksız kaka denizi vardı, ben ise ortasındayım, çıkmak için kıyı arıyorum ama bulamıyorum, beline kadar pisliğin içindeydim.

Rüyada kaka pişirmek
Merhaba ruyamda tencerede kaka pisiriyordum cocuklarim ve ben yiyecekmisim ama yediğimizi gormedim. . yasim 30 ev hanimiyim

Merhaba, hamileyim şuan. Rüyamda erkek çoçuğum oluyor ve altına kaka yapmış. Altını temizliyorum. Çok bilinçli olmadığım için yavaş değiştiriyorum. Üşeyeceğinden korkuyorum. Beceremiyorum sonra gidip yıkıyorum. Sonrasında emziriyorum ve sütüm geliyor.

Rüyamda oğlumun altını temizledim kakalı bezini çöpe attım tekrar kakalı bi bez çıyor önüme onuda alıyorum başka bitane daha evin içinden yerlerden 4-5tane bez kullanılmış bez topladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir