Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kalabalık Ev Görmek

Rüyada kalabalık ev görmek neye işarettir?

Öncelikle rüyamı yorumlayacağınız çok teşekkür ediyorum. Ben rüyamda evde kalabalık olduğunu görüyorum, düğün kalabalığı, bende elime kase almış çerez yiyorum etrafımdaki kişilere de veriyorum, kasede özellikle fındık dikkatimi çekiyor ve daha sonra mutfak kısmı olan bir yere gidiyorum, orada iki kova bir tencereyi üst üste koymuşlar ben ayağımla kovaya vuruyorum, tencerede yemek varmış dökülüyor, derken ben yakaladım ama yemeğin yağlı ve bir kısmı dökülmüş oluyor, yemek kuru fasulye yemeği idi.

Bu arada annem çok kızıyor, eline süpürgeyi almış yemeğin döküldüğü yeri süpürüyordu “ver ben süpüreyim” dedim baktım bir sürü laf söylüyor “kes beni kurtulayım” dedim, yattım, üzerinde eski bıçak vardı onu çıkarmaya çalışırken gözlerimi kapattım, baktım tık yok, kalktım kadının biri elime üç lira para verdi git buradan bu gidiş bu dönüş paran dedi, zorla gitmemi istiyordu, sonra annemi gördüm gelirken kaçmaya başladım ve o an uyandım. Zehra.

Rüyada kalabalık ev görmek yorumu

Zehra merhaba,

Rüyanı dikkatle okursan rüyadaki unsur ve olaylar arasında bir bağ, bir ilgi olmadığını sen de göreceksin. Bu durum rüya yorumlarında kafa karışıklığı işaretidir. Gerçek yaşamında kafanı karıştırmış, berrak düşünmene mani olan bir şey yaşadığını ya da şahit olduğunu gösterir. Bu tür rüyalar içinde bulunduğunuz bu durumdan bir an önce çıkmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalabalık Ev Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda benim evimin önünde bir kalabalık vardı bir kadın konuşma yapıyordu.Komşumuzun evinin damında da üç tane beyaz renkli,temiz,uzun saçlı ve bakımlı atlar vardı.Bende meraklandım ve gidip bu atlardan birini sevdim yani bir kere elledim.

Kalabalık ortam görmek
Selamun Aleykum, öncelikle Allah kolaylık versin, 31 yaşındayım, özel bir şirkette şirket yetkilisiyim. Dün gece rüyamda kalabalık bir ortamda tanıdığım tanımadığım kişilerin, ailelerin olduğu kalabalık büyükçe tavanı yüksek bir salonda herkes bir yerlere oturmuş bende oturuyordum. İlk önce tanımadığım bir kız gelip dizlerime oturdu, sonra iş yerinden pek alakam olmayan nişanlı bir kız arkadaş gelip dizlerime oturdu, manası nedir? beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bulut selam, gördüğün rüya kalabalık bir ortama gireceğini ve büyük ihtimalle karşı cinsten biriyle karşılaşacağını, hayatının akışının değişeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir