Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek neyi gösterir?

Selam, Rüyamda ayrılmak istediğim eşimle aynı evde kalıyorum ama ev çok kalabalık, eşimden ayrılmışım ve o benle çok barışmak istiyor. Çok büyük bir salona gidiyorum “oda gelecek” dediklerinde ben çıkmaya çalışıyorum ama her yere ışıklı ama değince elektrik çarpan kablolar var, bir şekilde ben bunlardan kurtuluyorum, bir köşede ağlıyorum.

Sonra geri gidiyorum ama bizim evimiz kalabalık bir hastanede imiş, bende yanına gidip yatıyorum ve sonra ben fena oluyorum, bana elektrik veriyorlar, yanımda da bir hasta var, onunda her yerinde açık yaraları var, bana verilen elektrik kablosu ona değince bir hoplama oluyor ve herkes yanıyor, gökyüzü bile havai fişek misali rengarenk oluyor. Ben bu rüyanın etkisinde çok kaldım, iyi değilim o yüzden beni aydınlatır mısınız, başınızı ağrıttım, hakkınızı helal edin Allah emanet olun.

Rüyada kalabalık görmek neye yorumlanır?

Rüyada kalabalık görmek kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır. Kalabalık meydan görmek, Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar, döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere işaret eder.

Rüyada kalabalığa girmek ne demektir?
Kendini kalabalık içinde olduğunu görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya işarettir. Rüyada kalabalığa girmek bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına delalet eder. Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalik rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder. Gürültülü, patırtılı, sinirli bir kalabalık Kişinin yaptığı hata yüzünden sıkılacağına işaret eder. Rüyada kalabalık insanlar arasında olduğunu ve aralarından çıkamadıgını görmek büyük bir devlete erecegine delildir. Rüyasında kalabalık arasında yol bulup bir kenara çıkabildigini görmek tüccarsa karının artacagına, memursa terfi edecegime, ögrenci ise sınıfı geçecegine, ev kadını ise kocası ile arasının çok iyilesecegine işarettir. Bir başka rivayete görede Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar.

Eger o kimse tüccar ise. müsterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur. Bir kimse Rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eger o kimse tüccar ise, müsterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalabalık Görmek” için 3 yanıt

Selamlar, rüyayı annem görmüş , annem rüyada odada bayağı kalabalık görmüş, bir odada annem yanında bir akrabamız var, teyze babam. Birde bir kadın eşikte durmuşlar.

Bana bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

23 yaşında bekar erkeğim.

Erdi

Rüyalar görene göre yorumlanır. Annenizin rüyası hayırlı gelişmelere işaret etmektedir. Çümkü rüyada kalabalık görmek, kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Merhabalar. Rüyamda bir okulun dış kapısındaydım çok kalabalık bir şekilde birbirlerini itip kakıyorlardı, ben aralarında değildim, bende nasıl gireceğimi bilmiyordum sonra kalabalık sakinleşince içeriye giriyorum. Anlamı nedir sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir