Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kalabalık Grup Görmek

Rüyada kalabalık grup neye delalet eder?

Rüyamda sevgilim olan ve evlenmek istediğim ama ailemin istemediği sevgilim ile bir kalabalık grup insanın içinde oluyorum ve meğer o topluluk bizim nişanımız imiş ama bende kızda normal kıyafetlerleyiz ve gelin damat masası gibi bize ayrılan bir masa yok, oturduğumuzu görmedim, ikimizin böyle bir masada oyunlar oynanırken bize karşı gelen annem “gelinle damat dans etsin yeter” diyor, müziği kestiriyor. O ara dansa herkes davet edilirken önce yavaş olan sonra hızlanan yağmurdan dolayı içeri evlere giriyoruz ama sevgilim yok yanımda.

Yağmur duruyor ben onu arıyorum, telefon açıyorum kaç kere, en sonunda telefonu açıyor”Korktum ben sen yoksun diye, neredesin” diyorum, şehrin bir başka tarafına gitmiş sebebini bilmediğim bir şeyle kırıldım küstüm diyor. Yerini tarif ediyor, su dolu yollardan arabaya binip onu buluyorum. Sonrası garip, ikimiz yer yatağında çıplak oluyoruz, üstümüz örtülü. Karşıda bize çok yakın bir evde iki adam ve bir kadın beraber ama adamlar bize bakıyor.

Bakıştan rahatsız olup “toplan buradan gidelim, içeri girelim” diyorum, sevgilimin elinden tutup oradan kaçar gibi onlara bakmadan yürüyoruz “bakma onlara” diyerek. Sonra bir tanesi giyinik olarak arkamızda kucağında 10-15 yaş arası kız çocuğu ile yanımızdan geçiyor ve elini kolunu açıp “gel” der gibi bize bakıyor, hatta gel diyor. Muhtemelen sevgilime bu hareket “ver onu” der gibi ve korkuyla uykumdan uyandım şuan. Bu gece ben aileme “bu kızı alacağım” dedim ve onlarda “biz yokuz, hepimizi siliyorsan git al ama artık yalnızsın, biz yokuz” dedikleri gecede gördüğüm rüya bu işte. Lütfen yorumlar mısınız. Hayra mı hayırsıza mı alamet bu gördüklerim. 45, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyada kalabalık grup görmek yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya kesinlikle hayırlara işaret olup, gerçek yaşamda kişisel gelişim açısından önemli bir gelişim içinde olduğunu, kendi kararlarını kendin vermeye başladığını, hayatında bir dönüm noktasında olduğunu temsil ederken rüyadaki kalabalık kavgasız – gürültüsüz olduğu için hayırlara işaret etmekte ve kalabalığa gireceğine, dostlar ve arkadaşlarla bir araya gelmeye, bir kutlama yapmaya işarettir. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Kalabalık Grup Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpek kafası görmek
Cadde gibi kalabalık bir yerdeyim. Yanımda iki arkadaşım var. Kafamı bir çeviriyorum yerde köpek kafası duruyor. Köpeğin vücudu da hala dolanıyor, insanlara saldırıyor ama kafası yok. Kafasından kan çıkmıyor. Hatırladığım bu. Teşekkür ederim.

Beren merhaba,
Bu ilk bakışta insanı ürküten rüya aslında iyi şeyleri temsil etmekte ve mal, menfaat, kazanca işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir