Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kalabalık Meydanda Uçtuğunu Görmek

Rüyada kalabalık meydanda uçmak neye işaret eder?

Rüyamda bir otobüsle seyahat ederken, tren yoluna paralel bir ana yola çıkıyoruz. Tam o anda ortam değişiyor ve kendimi kalabalık bir meydanda buluyorum, insanlar hep bana bakıp bağırıyor. O anda uçmakta olduğumu anlıyorum ama yere çok yakınım yani insanların boy hizasında uçuyorum, kimi kimseler fotoğrafımı çekiyorlar ama resmim sadece bir ışık olarak çıkınca bu canlı değil diye bağırıyorlar. Ölmüş olduğumu düşünüyorum. Öldümse artık yürüyemem diye yere basarak yürüyebilir miyim kontrol ediyorum. Evet yürüyebiliyorum. Sonra yeniden uçuyorum. Ölü isem niye hala diriyim derken uyanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yaşınız :52
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz :Emekliyim ve çalışmaya devam ediyorum
Ruh haliniz :İyi

Rüyada kalabalık meydanda uçtuğunu görmek neye yorulur?

Bu hoş rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyanızın ana teması havada uçmak, uçtuğunu görmek olup, Otobüs seyahati,, tren yolu, kalabalık meydan, fotoğrafınızın çekilmesi senaryoyu zenginleştiren faktörlerdir.

Rüyada uçtuğunu görmek bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Rüyada uçan rüya sahibi bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler.

Eğer havada rahatlıkla uçup yer yüzündeki manzarayı doya doya izleyebiliyorsanız bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlıkla çözeceğinizi, tüm kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir.

Bir şeyin üzerine yükseliyorsunuz, mevkiniz yükseliyor, kimi şeyleri anlama ve algılama yeteneğiniz artmakta, konulara ve hayata bakış açınız artıyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma fırsatı buluyorsunuz şeklinde yorumlanır.

Diğer yan unsurların anlamı ise:

Otobüsle seyahat etmeniz bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada tren yolu görmek, iş ya da özel yaşamınızda doğru yolu bulma arayışınızı temsil eder. Tren rayı aynı zamanda reel hayatınızda daha fazla sabır, çevrenize uyum, düzenli olmak gerektiğini simgeler.

Rüyada meydan görmek güzel, mutlu olacağınız bir haber alacağınıza işaret eder. Sıkıntılardan, dertlerden kurtulmak, rahatlamak anlamına gelir.

Rüyanın devamında yaşananlar, aslında sizi gerçek hayatınızda arayışlarınızı, algılama yeteneğindeki gelişimi ve yaşadığınız kimi iç muhasebeleri temsil etmekte, hayırlara işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalabalık Meydanda Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada uçan balık görmek
İyi günler. Ben rüyamda bir binanın terasında duruyorum, arkamda kale varmış binanın önünde de deniz varmış terastan görünüyor.
Bir fanusun içinde de küçük bir balık var. Ama balık akvaryum balığına benzemiyor. Sonra bir kadın geliyor yanıma arkamdan düşmanlar varmış. Balığın suyuna elindeki küçük şişeden birkaç damla bir şey koyuyor. Balık büyüyor ve fanusu kırıyor. Uçarak denize doğru gidiyor. Rüyamın anlamı nedir?

Rüyada uçan balık görmek, balığın uçtuğunu görmek sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olduğunuzu ve bu huyunuzdan hoşlandığınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir