Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

Rüyada kalabalık sofra görmek neye işaret eder?

Rüyamda kalabalık sofrada sofra da yemek yedim. Rüyada hayatta olmayan annemle kalabalık bir sofrada oturuyoruz, sofrada her şey, her türlü yemek var . Annem karşımda oturuyor; çantasından streç filme sarılı kare şeklinde meyveli tart ve saklama kabında yemek çıkartıp masaya koyuyor. Anneme gözlerimle “bu ne anne, ayıp geri koy” anlamına gelecek şekilde bakıyorum.

Sonra beyaz gömlekli siyah takım elbiseli iki erkek kavga ediyor sofrada. Bunun manası nedir, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. 44 yaşında evli ev hanımıyım.

Rüyada kalabalık sofra görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş annenin sağ olduğunu görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyada sofra görmek sevinmek ve mutlu olmayı ifade eder. Kalabalık sofra ise kişinin uyanık hayatında sevdikleriyle bir arada mutlu ve huzurlu günlere ulaşmasına delalet eder.

Rüyanız yakın çevrenizdeki bir erkeğin ailenize verdiği üzüntü dışında her şeyin yolunda gittiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kalabalık Sofra Görmek” için bir yanıt

Büyük bir kalabalığın evimden gececegi haberi aldım ve dışarda yatan yavruları olan bir kedi vardı daha sonra Evimin içince büyük kediler belirdi ve yavrulardan bir kaç tanesini yedi kurtarmaya calissamda basaramadim uyandığımda kafama çok takıldı rica etsem yorumlar mısınız. 19, Kadın, Erkek arkadaşımla yaşıyorum, operasyon yöneticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir