Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kalabalık Yemek Sofrası Görmek

Rüyada kalabalık yemek sofrası görmek neye delalet eder?

Ben bu rüyayı üçüncü kez görünce artık yorumlatmak gerektiğini düşündüm. Rüyamda erkek arkadaşımın ailesi ile güzel, kalabalık ve keyifli bir yemek sofrasındayız ve ben bu rüyayı üçüncü kez görüyorum. Her seferinde toplanma sebebimiz ayrı, ancak gayet neşeli ve güzel bir akşam geçiriyoruz. Yorumlarınız için teşekkürler.

Kimden: panpaNK
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: rahat, yorgun, hırslı
Rüyanızın anahtar kelimeleri:
yemek sofrası, kutlama

Rüyada kalabalık yemek sofrası görmek nasıl yorumlanır?

Yemek rüya tabiri sayfasında yazdığı gibi, yemekte ne yenildiği değil, yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği önemlidir. Dostlarla, aile yakınlarıyla birlikte yemek yediğini görmek ait olma, kendini güvende hissetme, mutluluk, sevmek, sevilmek gibi olumlu durumları işaret eder. Başkaları ile neşeli bir yemek yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir.

Bu güzel rüyayı üç kez görmeniz çok güzel gelişmelerin yaklaştığını simgelerken, bu güzelliklere erişmek için bir şey yapmanız gerektiğini hatırlatıyor olabilir.

“Rüyada Kalabalık Yemek Sofrası Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda dışarıdayım bir sürü yemekler dizilmiş, biri hoşuma gidiyor, domates dolması ama bakıyorum yemiyorum sadece seyir ediyorum, saygılarimla. Birde gri ekmek dağıttım, bunlar neye işarettir?

Rüyamda kapali bir alandaydim, boydan boya uzunca bir sofra hazirlanmisti, her cesitten yemekler vardi, yalniz orada olan kimseyi tanimiyordum ama sanki yillardr sevdigim tanidigim insanlrmıs gibiydi, muhabbetim hepsiyle gulup egleniyordum sakalar yapiyordum, hepsi bir anda guluyordu, onume bir tepsi pasta almıs kimseye vermiyordum ve hepsini bitiriyordum, cok merak ettim yorumlayabilir misiniz tesekkürler.

Rüyada bir ziyaretin içinde kalabalığın yemek dağıtılmasını gördüm yardım amaçlı olduğunu öğrendiğimde bende biraz para koyup hayrımı katmak istedim ama parayı koydum mu tam olarak hatırlamıyorum. Bu rüyanın anlamını söyler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir